פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   גוזיה לנצח

   בחורים מעדיפים חזה גדול? לא בטוח. מימס מספרת על עולמה של בחורה עם ציצים קטנים

   המלחמה הייתה קיימת מאז ומתמיד- אותה השוואה עגומה בין גדלי החזה הנשי, מה מושך יותר ומה כואב יותר. לא משנה מה יכתיבו לנו מוספי האופנה וכמה אנורקטיות וחסרות שד צריכות להיות הדוגמניות, תמיד תעבור איזו בחורה עבת חזה שתחטוף את תשומת ליבם של כל גברברי החדר. ואני, בתור נציגה גאה של חזה בלתי נראה במידה מינוס Z, אשאר ממלמלת לעצמי, משפילה מבט בפרצוף מסכן לעבר מה שנתן לי הטבע.

   חלק נכבד מהגברים יעידו כי הם מעדיפים נשים עם חזה קטן. הוגן, אך מילים לחוד ומעשים לחוד. חזה גדול הוא עדיין הפנטזיה, גם אם הוא לא פרקטי במיוחד. הוא מייצג פריון וגברים נמשכים אליו אינסטינקטיבית כמו זאבים רעבים. עם מגמות עולות כגון השמנת יתר וניתוחים פלסטיים - מידת הקאפ עתידה רק לגדול, אבל מהצד השני, האנורקטיות ימשיכו לכווץ ולצמק פטמותיהן.

   הגודל קובע?

   החזה הוא אולי סממן הנשיות הבולט ביותר. כיצד יכולה בחורה בעלת חזה קטן, המתבטא לעיתים בחלל אוויר שטוח לחלוטין, להרגיש נשית? זו דילמה שיכולה לעורר המון בעיות אצל נערה מתבגרת וכל אישה שטרם למדה לאהוב עצמה כמגיע לה. זו בעיה שמובילה רבות וטובות לחדרי הניתוח.

   ימהרו להתאונן בנות שבורכו ברקמות שד פורות יותר ולומר כי חזן מביא עימו כאבי גב, מחירים מופקעים בשוק ההלבשה התחתונה וסטיגמות מיידיות של מופקרות. נותר רק לתהות איזו קבוצת נשים "סובלת" יותר, ולמה הריב לגיטימי כלל.

   כנגד כח המשיכה

   כשלך החזה הקטן ביותר מבין חברותייך, לא פעם הוא יהיה נושא השיחה ואני נאלצת להתגונן פעם אחר פעם ולטעון בקול כי אני באמת אוהבת אותו למרות שלעולם לא יהיה לי מחשוף להתהדר בו. חזיית משולשים בביקיני היא האופציה היחידה שלי, וגם היא משווה לי מראה של ילדה בת 12. וכידוע אין מראה סקסי מזה, מניסיון.

   אמנם אני יכולה להרשות לעצמי להסתובב בלי חזייה מדי פעם והזקיפות לעד נשארת, אך די במבטים הרחמניים מצד הרוכלות בשווקים כשאני נוברת ומחפשת לי חזייה שילדות בכיתה ו' לא לבשו לפניי, כדי להבריח אותי לכיוון הפוש אפ הקרוב.

   למרות הכל, לא הייתי משנה בו דבר. הוא מושלם בשבילי ואם אנשים לא מצליחים לראות מעבר לריאות שלי (וגם זה בהנחה שהם מסוגלים להבחין בהן כלל)- זו עדיין נשארת אך ורק הבעיה שלהם. חברותיי בעלות החברים הקטנים- שאו אותם בגאווה, הרגישו נשיות ובטוחות בהם והוקירו אותם על שטרם נפלו קורבן לכוח המשיכה. נשים באות בכל הצורות והצרות, אז מה זה כבר ציצי קטן...