פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   תנענעי ת'תחת

   דגנית צימרמן חוזרת עם עוד עצות לחיים טובים לקוראות הנבוכות. והפעם: להזיז את הישבן, על אמת

   ובכן, אחרי שכבר סיכמנו (ראו קישור), שכדאי שקודם תיקח אותי, ברדוגו (ודבר איתי אחורי זה), ובכך סגרנו את סוגיית הקז'ואל סקס, הגיעו למערכת שקים עם המוני תחתונים אכילים בטעם שוקולד תפוז ומכתביות מבושמות, יחד עם שאלות בזו הלשון: "קז'ואל קז'ואל, אבל איך אתחיל עם בחורים, כשכל פעם שאני עומדת במרכז הרחבה מזיעות לי הידיים, כושלות לי הברכיים, ואני לא מצליחה לנענע כלום?". פתרון הבזק של ארגון הסבתות העולמי "נשים בתותבות" לכל בעיה חברתית של נכדיהן, ובכל גיל, יהיה המשפט "פשוט היה עצמך". משפט שבדיוק בדומה לסבתא, כבר גידל זקן עבות.

   ובכן, אבנית מחדרה, ושושנית מבית-אל, אכלתי את התחתונים. אני מצטרפת לסבתל'ה. רק אחרי שיטוט אקראי אונליין בגלריות התמונות שבאתרי הבילויים, ובמסיבות של הזמן האחרון, עלה בידי לחבר תשובה מנומקת לדורבן המכוער הזה, המתקרא "יצאנו לרקוד". והמצב? גרוע משדמיינתי, חברים. הבעיה לא טמונה בכך שאתן לא יודעות לעשות פירואט, בנות. היא גם לא טמונה בכך שאתם לא יודעים לעשות סיקס-סטפ, בנים. היא טמונה רק בידיים המזיעות מהתרגשות, ובברכיים הכושלות מרוב מבטים.

   הרי התשובה, שרוב האנשים יתנו על השאלה למה הם בכלל יוצאים לרקוד תהיה (כמובן, אחרי ה"זה ברור! כדי לזיין!" של כל הבתולים בני ה-25) - "כדי להתפרק". לכאורה, מסיבה היא המקום האולטימטיבי להתפרק בו. יש אלכוהול זמין, לא חסרים סמים, והרבה הרבה בחורות עם מעט-מעט בדים על הגוף. המצב הזה תוכנן כדי לשלוף מאיתנו את הביקורת העצמית, לקמט אותה, ולקלוע אותה לפח. הדבר האחרון שאתם צריכים לעשות עם המצב הזה, הוא לתת לו להלחיץ אתכם. לכן, אפנה בפניה נרגשת לאבנית ושושנית, ולכל אותן כוסיות משעממות ובחורים משועממים על הרחבה: עד שלא תאבדו שליטה, צדיקים שלי, ברדוגו לא יעיף בכן מבט, בוהדנה לא תראה אתכם ממטר.

   מעבר לשנאה האישית שלי לפוסטמות, שעומדות להן באמצע הרחבה ומעבירות משקל מרגל לרגל, ממש כאילו הן זזות באי נוחות על איזה כיסא דמיוני בנוסף לווג'י בתחתונים (או אולי בגלל מקל המטאטא שתקוע להן בתחת), הרי אין דבר משמים יותר מעוד פקצה במיני, שעסוקה בלהיות כוסית. תתעלמו מהשעות שביליתן מול המראה, זירקו כבר את המבט החודר הטרום- אורגזמי ופשוט תהיו באורגזמה.

   זה ברור שקל להגיד, אבל במקרה הזה, באמת שפשוט יותר לעשות. קחו מה שאתם צריכים בשביל זה: תשתו, תעשנו, וואט אבר. תנסו, ותיווכחו שאין מסיבה לוהטת וסקסית יותר, ממסיבה שבה כולם עסוקים בלרקוד על אמת, להתפרק כמו שהתפרקות אמיתית אמורה להיות, ולהראות על הרחבה בדיוק כמו שהם מתאמנים מול המראה בבית. בהצלחה!