פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   צטערת

   אתה רוצה מגיבה במקלטה ציבורי מקבלת פירסום באינטרנטה - לובה מגיעה גם למקלט ציבורי

   אי אפשר להתנגד לזה. זה בוטה, זה מצחיק וזה בעיקר תפס את כל המדינה תוך זמן מאוד קצר. לובה, הקופאית הרוסיה שמגלם טל פרידמן ב"ארץ נהדרת" נמצאת כבר בכל מקום, בטלוויזיה, במיילים שלנו ובשפה שאנחנו מדברים.

   האם לדעתכם יש גם צד פחות חיובי בדמות שמשחק פרידמן? האם לובה מחזירה אותנו לימי ההומור העדתי והבדיחות הגזעניות ומעליבה את יוצאי רוסיה כאן בארץ? או שלדעתכם אי אפשר להתווכח עם הצלחה, וצריך לקחת את החיים פחות ברצינות ופשוט לצחוק. אתם מוזמנים לכתוב לנו מה דעתכם בנושא, כפתור התגובות פתוח!

   לובה וגזענות

   נכון שמשתמע מהצחוק גם נימה של גזענות ועדתיות, אבל תודו שזה מצחיק שכל הקופאיות בישראל הן רוסיות, עם מבטא כבד שמדברות מצחיק.
   שיהיו בריאות כולן, אבל זה מצחיק.
   טל פרידמן מצחיק בעצמו ויש שילוב מפוצץ.

   מי שלא נכנס הולך בבית שלו

   טוב אז ככה שארץ נהדרת עלתה לאויר העולם המערכון של לובה היה ממש מצחיק. אך עם הזמן כמו הרבה דברים (גרייניק ואלתרמן למשל) הוא איבד מהטעם שלו הבדיחות החלו לחזור על עצמן ותאמת המערכון כבר בקושי מעלה לי חיוך על השפתיים פשוט נמאס לי לשמוע את אותו הקונספט כל פעם מחדש כשהמערכון כבר נעשה יותר מדי צפוי.
   ובתור אחד שמבין בהומור שתדעו לכם שהקרדיט על הרעיון אינו מגיע
   כלל לפרידמן אלא לנאור ציון שהמציא אותו לפני שנים (יש כרטיס מועדון בון בונוס) ובקשר להאשמות בגזענות: ח'ברה הגיע שנדע לעשות הפרדה בין הומור לחיים האמיתיים המטרה של הומור הוא לשעשע אנשים ולעשות להם קצת טוב אין להיפגע ממנו ואין לקחתו ברצינות מה גם שבימינו אין עדה שלא צחקו עליה אז אין טעם להיות יפי נפש פשוט תנסו להנות מהעניין במקום.
   סיימתי תשמרו על עצמכם אנשים ותנסו להנות בחיים ולא לקחת כל שטות ברצינות (כי אלה האנשים שנהנים יותר) וסתם שתדעו שגיב פרידמן שולט והוא אחד הסטנדאפיסטים הטובים בארץ כרגע בעיקר בגלל המראה האדיש שלו.

   די, מספיק עם ההתיפייפות הזאת!

   אני בהחלט לא ידועה באהבתי למבקרים. אני חושבת שהם מתנשאים, סנובים, ושונאים את כל מה שטוב. אני אפילו מחזיקה בדיאגנוזה הפסיכולוגית, שמבקרים הם אותם האנשים שהלכו ללמוד תקשורת, אבל פשוט לא היה להם את מה שצריך כדי להצליח בעסק. אז הם התמרמרו להם, ופנו לקטול את כל מי שעושה את עבודתו ברצינות ובהצלחה. אבל העניין עם לובה כבר בהחלט מוגזם. אם הייתי רוסייה, אישית הייתי מתגאה בדמות החזקה הזאת, שלא מקבלת חרא מאף אחד. לובה היא פמיניסטית, לובה היא האישה החזקה ביותר בטלויזיה כיום, שממבט אחד ממנה כל הגברים, אפילו סבלינאל והצל הסו קולד מצ'ואים, מרטיבים את מכנסיהם. אל תטעו- אני גם לא ידועה בחיבתי לערוץ שתיים המלוקק, להפך. רוב השידורים בערוץ הם פשוט העלבה לאנטיליגנציה האנושית. אבל "ארץ נהדרת" בהנהגתו של פרידמן הגאון, היא אחד הדברים היותר טובים שהגיעו בדרך המקרה לערוץ הזה. כל המבקרים, כדוגמאת שי גולדן, מעמידים את עצמם כמגיני החלשים, המסכנים, המופלים יוצאי ברית המועצות. למען האמת, אם תשאלו אותי, מבקינו פשוט מרגישים מאויימים מכוחה של לובה. האם זוהי בדיחה על העדה? אני חושבת שלא. אני מתנגדת נחרצות למילה "איפיון". לובה היא דמות אחת, זה לא כאילו שבכל מערכון יש קופאית אחרת, וכולם נראות, מדברות ומתנהגות אותו הדבר. זוהי אשמת הישראלים המטומטמים שהם באים למרכול ומחפשים את לובה. זה כבר חינוך מבית, זו לא אשמת לובה. אני מציעה שבמקום לרדת על בדרנים חפים מפשע, הגיע הזמן שנתחיל לבחון את החברה שלנו, לנסות להבין למה יש ישראלים שפשוט בולעים את כל מה שאומרים להם. ולמען השם, תפסיקו להאשים את הטלויזיה בכל בעיותינו, תתחילו להסתכל על מערכת החינוך, כי נחשו מה- אנחנו מושפעים ממנה הרבה יותר.