פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "חולצת המזל שלי משיגה בנות"

   דייט מסריח, דייט חסר מזל ודייט עם חולצת מזל. קבלו את פרויקט הדייטים המביכים

   ספק: ShutterStock

   למדור האחרון של פרויקט הדייטים המביכים: "באמצע הדייט הוא רצה לפנות למשטרה"

   דייט 474 (ותודה לגולשת חגית)

   חזרתי מהבסיס וחיכיתי לאוטובוס שלי במשך יותר משעה, ובזמן הזה חיכה איתי בתחנה מישהו שהתחיל לדבר איתי, וגם בנסיעה עצמה דיברנו בלי סוף במשך שעתיים. הוא היה צריך לרדת כמה תחנות לפני, אז החלפנו טלפונים ואמרנו שנדבר מחר.
   למחרת הוא באמת התקשר, קבענו לצאת לשתות משהו יחד ונפגשנו בבית קפה באזור שלי.
   השיחה הלכה פחות טוב מהשיחה שהייתה לנו יום לפני באוטובוס, והרגשתי שהוא ממש מנסה להרשים אותי עם כל מיני סיפורים. זה מאוד אכזב אותי, כי הוא הרבה יותר הרשים אותי עם הסיפורים הכנים שהוא סיפר לי כשרק נפגשנו, אבל הקשבתי לו בכל זאת.

   אחרי חצי שעה שבה הוא דיבר ואני הנהנתי, הוא כנראה שם לב שאני קצת משתעממת ממנו, ואז הוא שאל אותי אם אני מכירה אתר שנקרא Rate My Poo. אמרתי לו שאין לי מושג מה זה, והוא היה ממש בשוק וצחק עליי. "זה אתר שבו אנשים מצלמים את הקקי שלהם ומבקשים מאנשים אחרים באתר לדרג אותו", הוא סיפר, "והקקי שלי מדורג שם בין המקומות הראשונים!", הוא המשיך בגאווה. לא היה לי זמן אפילו לשתוק ולעכל את העניין, ואז הוא שאל אם אני רוצה לראות תמונות. סירבתי בנימוס, הוא נעלב, אמר שאני סתם יבשה, והחליט לסיים את הדייט. עשה בשבילי את העבודה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   דייט 475 (ותודה לגולש י')

   אספתי מישהי לדייט, ובדרך למסעדה שאמרנו שנאכל בה היא נזכרה שבאותו ערב אמורה להיות הגרלה של הלוטו, וביקשה שנעצור רגע לשלוח טופס.
   בדוכן הלוטו היא ביקשה ממני לתת לה כמה מספרים שעולים לי לראש, והבטיחה לתת לי חלק מהפרס אם היא תזכה. זרקתי לה כמה מספרים רנדומליים שעלו לי לראש, היא שלחה את הטופס, ונסענו למסעדה.

   בזמן שאכלנו היא בדקה באייפון שלה את המספרים הזוכים בהגרלה של אותו ערב, וכשהיא גילתה שהיא לא זכתה בכלום היא ביקשה ממני לשלם את החלק שלי על הטופס. לא הבנתי בדיוק מה זה אומר "החלק שלי", והיא ענתה לי בלי למצמץ: "מה חשבת? שרק אם אני אזכה אתה תקבל חלק מהפרס? לא זכיתי גם בגללך, כי המספרים שנתת לי היו דפוקים". אמרתי לה שאין לי בעיה לשלם על הארוחה, אבל שאני לא מרגיש שאני צריך לשלם על הטופס. היא קראה לי קמצן ושקרן (למרות שלא התקמצנתי או שיקרתי), ואמרה שכשהיא תזכה בלוטו היא תשלח לי תמונה שלה עם מלא כסף, ותכתוב לי שאני לא מקבל שקל. זה היה לפני חצי שנה, ואני עדיין מחכה שהיא תזכה בלוטו.

   כדור לוטו (GettyImages , Andy Marlin)
   ספק : אימג’בנק, Gettyimages

   דייט 476 (ותודה לגולשת האנונימית)

   יצאתי לבליינד דייט עם איזה בחור שבת דודה שלי סידרה לי, וזה באמת היה בליינד דייט כי אפילו לא היה לו פייסבוק כדי שאדע איך הוא נראה.
   לא ידעתי למה לצפות, אבל הבחור היה נראה ממש בסדר, עד שהוא פתח את הפה וסיפר לי שהוא בא עם חולצת המזל שלו. "מה זו חולצת המזל שלך?", שאלתי, והוא ענה שזו החולצה שהוא לובש ובנות לא אומרות לו "לא" בסוף הערב. אמרתי לו שנחכה ונראה, והוא התערב איתי על מאה שקל שאני לא אומרת לו "לא" בסוף הדייט.

   סה"כ היה דייט בסדר וניסיתי להתעלם מכל עניין ההתערבות הזה, שבכלל הייתי בטוחה שהוא בצחוק, אבל כשהוא הזמין חשבון ושילם הוא שאל אותי אם בא לי שנזרום אליו הביתה. אמרתי לו שלא, והוא הסתכל עליי במבט כאילו בישרתי לו עכשיו שהשמש עשוייה מבמבה. "אין מצב", הוא אמר, ואמרתי לו שדווקא יש מצב ושכבר בתחילת הערב הבהרתי לו את העמדה שלי בנושא.
   יום למחרת הוא שלח לי סמס שהוא זרק את החולצה לפח ושהוא מנסה מעכשיו למצוא חולצת מזל אחרת. כתבתי לו שאני חושבת שהבעיה היא לא בחולצה.

   אילוסטרציה שוויון בין המינים (ShutterStock)

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו בלחיצה כאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".