פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "באמצע הדייט הוא רצה לפנות למשטרה"

   דייט עם אובססיבי, דייט שלא מתפשר על הטיפ ודייט עם "סלב". פרויקט הדייטים המביכים - מתחילים

   ספק : ShutterStock

   למדור האחרון של פרויקט הדייטים המביכים: "בכל הדייט הוא לא פתח את הפה"

   דייט 471 (ותודה לגולשת בר)

   הכרתי בחור וקבענו לצאת יחד, וביום של הדייט חנינו יחסית רחוק אז הלכנו ברגל לכיוון בית הקפה שאמרנו שנשב בו.
   בדרך לבית הקפה מצאתי שטר של 200 שקל על הרצפה, ואמרתי לבחור שעכשיו נוכל שנינו להתפנק ולהזמין מה שבא לנו בלי חשבון. הוא עיקם את הפרצוף ואמר שזה לא מוסרי, שאנחנו חייבים לפנות למשטרה ולמצוא של מי הכסף, ושהוא לא מוכן להשתמש בו בשביל אוכל. הסכמתי איתו שאם היה מדובר בסכום גדול מאוד אין ספק שהיינו צריכים לאתר את מי שאיבד את הכסף, אבל ש-200 שקל זה לא סכום שפונים בגללו למשטרה, ושאם כבר מצאנו את הכסף כדאי שנהנה ממנו יחד. אחרי הרבה ויכוחים, הוא הסכים.

   הגענו לבית הקפה והאווירה בינינו הייתה קצת עכורה, אבל הזמנו אוכל ולאט לאט נהיה יחסית בסדר. אכלנו והיה טעים, ובסוף הארוחה הבחור אמר שהוא הולך רגע לשירותים, ושעל הדרך הוא ישלם בקופה. נתתי לו את השטר שמצאתי, וחיכיתי לו שהוא יחזור מהשירותים. אחרי שעברה רבע שעה והוא לא חזר, התקשרתי אליו והוא סינן אותי, ואז שלח לי את הסמס הבא: "את גנבת שמנסה לחיות על חשבון אחרים. לקחתי את הכסף שלך ואני אשתמש בו למטרות יותר טובות מארוחה בחינם. תיהני עם החשבון, אולי ככה תביני איך זה מרגיש לאבד כסף". הייתי בשוק ולא ידעתי מה לעשות, אבל שילמתי את החשבון וחזרתי הביתה. מאז לא דיברנו.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   דייט 472 (ותודה לגולש ו')

   אחרי כמה שיחות בטינדר עם איזו בחורה החלטנו להיפגש, וקבענו לשבת בפאב.
   לא היו לי יותר מדי ציפיות מהדייט כי עשה רושם ששנינו באים סתם כדי להעביר את הזמן, ובאמת הסתבר שהיא לא הייתה הכי נחמדה. היא אפילו קצת משעממת. אחרי שעה שנינו חתכנו הביתה.

   מה שדפוק היה שבחמש לפנות בוקר היא התקשרה אליי כדי לשאול כמה טיפ שמתי, כי בארנק שלה נשארו רק 12 ש"ח במקום 15 ש"ח, והיא רוצה לדעת לאן נעלמו שלושה השקלים שלה. ניתקתי לה בפרצוף וחסמתי אותה.

   אישה שוכבת במיטה ומשתמשת בסמארטפון (ShutterStock)

   דייט 473 (ותודה לגולשת האנונימית)

   יצאתי עם בן דוד של מישהי שלמדה איתי אחרי שהיא חפרה לי שנתיים במוח שאנחנו מתאימים בול. דיברתי איתו בטלפון והוא אמר שנלך לאיזה מקום שמכירים אותו שם.
   אני לא יודעת כל-כך איך לספר את זה בלי שזה ישמע מוזר, אבל בדייט הראשון שלנו הוא לקח אותי למסעדת דגים ביפו, למרות שהוא ידע שאני צמחונית. כל הערב הוא ירד עליי שאני צמחונית ושאני אמות ממחסור בוויטמין B15 (לא משנה שזה בכלל B12, אבל מי אני שאתווכח איתו). ככה עבר כל הערב, עד שהגיע החשבון והוא ביקש מהמלצרית הנחת סלב. המלצרית אמרה שהיא לא מכירה אותו, קראה למנהל המשמרת שגם לא הכיר אותו, ואז הבחור אמר את המשפט הבא: "איך אתם לא מכירים אותי? פעם העלו סטטוס שלי ל"סטטוסים מצייצים" והוא קיבל כמעט 6,000 לייקים. הסטטוס עם הסבתא והחתול. תחפשו עכשיו בגוגל!". בסוף הוא שילם מחיר רגיל.

   בחור מזיע (ShutterStock , S.P)

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו בלחיצה כאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".