פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שאלה פתוחה: "אני מפחדת מדייטים"

   האם בנות אוהבות לקיים מין אוראלי? ד"ר ליאורה אברמוב עונה על שאלות הגולשים

   ספק: ShutterStock

   למדור "שאלה פתוחה" האחרון: "אני מתבייש לספר לאנשים שאני בתול"

   בן 19 שואל:

   אני לא סגור על עצמי מבחינה מינית. קיימתי יחסי מין עם בנים, אך מעולם לא קיימתי יחסי מין עם בנות. אחרי סקס או אוננות על בנים, אני נגעל ומרגיש דחיה מקיום יחסי מין בין בנים. זה עושה לי טוב בהתחלה אבל אחר כך, כשאני חושב על זה, זה מרגיש רע, מגעיל ומתסכל. האם זה בסדר? מדוע אני מרגיש ככה? זה יעבור? אפשר לעשות משהו בנוגע לזה?

   ד"ר אברמוב עונה:

   אני חושבת שהתשובה לשאלה היא במשפט הראשון שלך. לא ברור לך העדפות המיניות שלך. אתה לא שלם עם עצמך לגבי קיום יחסי מין עם בנים וזה מעורר בך תחושת גועל וסלידה.
   נראה לי שכדאי לפנות לטיפול פסיכולוגי כדי להבהיר לעצמך את הנקודה ולאפשר לך לקבל את עצמך כמות שאתה. יכול להיות שהזמן גם יעשה את העבודה.

   אילוסטרציה שוויון בין המינים (ShutterStock)

   אנונימי שואל:

   מדוע בנות אוהבת לקיים מין אוראלי? הן עושות את זה מרצון או כי זו חובתן אל הגבר? זה מגרה אותן? או שהן נגעלות מזה? והאם זה מוסרי בכלל? זה לא משפיל לאישה?

   ד"ר אברמוב עונה:

   יש ויש. יש בנות שזה מגרה אותן לענג את בן הזוג שלהן ולראות אותו נהנה וגומר. יש בנות שעושות זאת כדי לספק את בן הזוג שלהן. יש כאלו שלא יסכימו לעשות מין אורלי כי זה מגעיל ודוחה אותן. כשהדבר נעשה מתוך כפיה הרי באמת יש פה קטע משפיל. אולם כשהאישה עושה זאת בכיף ומאהבה לבן הזוג שלה, הרי אין פה שום דבר לא מוסרי ומשפיל שכן בסקס הכל מותר כל עוד זה טוב לשני בני הזוג.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   בן 17 שואל:

   איבר המין שלי נוטה מעט ימינה. האם זה מהווה בעיה? מדוע זה קורה? איך אוכל לטפל בזה? יש אפשרות כזאת?

   ד"ר אברמוב עונה:

   אצל רוב הגברים יש סטיה מסוימת של האיבר לאחד הצדדים וזה נורמלי לגמרי. אתה יכול לפנות לבדיקת אורולוג שיסתכל על איבר המין שלך וירגיע אותך.

   גבר גולש באינטרנט (ShutterStock)

   בת 22 שואלת:

   מעולם לא קיימתי יחסי מין ואני מאוד רוצה לעשות את זה כבר, אבל לא יודעת איך. אני חוששת לצאת לדייטים, חוששת להכיר בנים, מפחדת מהרעיון של סתם לשכב עם מישהו, וככל שהזמן עובר אני רק חושבת להתרחק מזה יותר ויותר. הפחדים מתעצמים ואני חוששת שגם אם אגיע לסיטואציה נכונה, לא אוכל לתפקד. מה אוכל לעשות כדי להפחית את הלחץ ואולי בכל זאת לנסות להכיר בנים?

   ד"ר אברמוב עונה:

   נראה לי שאת צריכה עזרה נפשית כדי לברר מה הבעיה.
   יוצאים לדייטים כדי להכיר בני זוג וליצור קשר זוגי. את לא זקוקה לסקס מזדמן. כשתכירי מישהו שימצא חן בעיניך ותרגישי בטחון וקירבה אליו, הסקס יבוא מאליו בצורה הכי טבעית שיש.

   יש לכם שאלה לד"ר אברמוב?

   צריכים עצה בנושא מיניות?
   כתבו לנו, בציון הגיל שלכם בלבד, והסקסולוגית ד"ר אברמוב תענה גם לכם.

   הלינק לא עובד לכם?
   שלחו לכתובת zonesupport@walla.net.il