פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "בכל הדייט הוא לא פתח את הפה"

   דייט עם גנבת, דייט עם קמצנית ודייט שקט במיוחד: פרויקט הדייטים המביכים- מתחילים

   ספק : ShutterStock

   למדור האחרון של פרויקט הדייטים המביכים: "אתה יכול להתפנות בחדר הזבל של הבניין"

   דייט 468 (ותודה לגולשת ליאל)

   יצאתי למסיבה לבד אחרי שכל החברים שלי הבריזו לי, ובמהלך הערב הכרתי שם מישהי. שנינו לא נהנינו, אז אמרנו שנלך משם למקום אחר כדי שנוכל קצת לדבר ולהכיר יותר.
   היה באזור רק בית קפה אז ישבנו שם, והיה ממש נחמד. כשהגיע החשבון היא שאלה: "אתה משלם, נכון?" בטון קצת חצוף, אבל לא עשיתי מזה ביג דיל ושילמתי. קמנו והלכנו לכיוון האוטו, והיא ביקשה שאקפיץ אותה הביתה (המסיבה הייתה בת"א, היא גרה בדימונה. אני גרתי אז ברמת גן). לא היה לי כל-כך כוח, אבל גם לא רציתי שהיא תיסע לבד הביתה בחושך במונית שירות מפוקפקת, אז הסכמתי לקחת אותה הביתה.
   בדרך עצרנו בתחנת דלק, הלכתי רגע להשתין ונתתי לה את האשראי שלי כדי שתקנה לי סיגריות. כשחזרנו לאוטו היא החזירה לי את האשראי, ואמרה שהיא הרשתה גם לקנות לעצמה סיגריות עם האשראי שלי, ושהיא מקווה שזה בסדר.
   אם זה לא מספיק ששילמתי עליה בבית הקפה, שלקחתי אותה הביתה לדימונה ושהיא קנתה לעצמה סיגריות בלי רשותי עם האשראי שלי, כשהגיע פירוט האשראי שלי בסוף החודש הסתבר שהיא קנתה דברים בשווי 200 ש"ח באותה תחנת דלק, וכנראה החביאה אותם במעיל שלה או משהו כזה. מאז לא דיברנו.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   דייט 469 (ותודה לגולש מומו)

   מישהי מאתר היכרויות שהייתי רשום בו פנתה אליי ואמרה שאני נשמע לה בן אדם מאוד מעניין. דיברנו במשך כמה זמן, היא סיפרה לי שהיא כרגע לא עובדת ואני סיפרתי לה שאני בהייטק. היא ממש התלהבה מהעבודה שלי ואמרה שבטח אני עושה שם מלא כסף, ואני פשוט חייכתי במבוכה מאחורי המקלדת ולא התייחסתי.
   כשנפגשנו הסתבר שלא רק שהיא לא עובדת כרגע, אלא היא מעולם לא עבדה ומצפה ממי שהיא יוצאת איתו לעזור לה עם כסף, כדבריה. היא גם אמרה שאני קמצן כי היא יודעת שאני בהייטק, ובמקום לקחת אותה למסעדה יוקרתית ישבנו באיזה סתם בית קפה שכונתי כדי לחסוך עליה.
   בשלב הזה סיימתי את הדייט וחשבתי שהעניין נגמר, אבל יום למחרת היא שלחה לי סמס שהיא ממש מתנצלת, ובאותה נשימה גם שאלה אם בא לי לעזור לה לממן ניתוח להגדלת חזה, שלדבריה: "גם אתה תיהנה ממנו". כן, אז ביי.

   כסף (ShutterStock)

   דייט 470 (ותודה לגולשת מ')

   הכרתי בפייסבוק בחור מקסים דרך כמה חברים משותפים, ואחרי כמה פלירטוטים הוא אזר אומץ ושאל אותי אם בא לי לבוא אליו בסופ"ש לאכול ארוחת ערב ולראות סרט. לרוב אני לא נפגשת בבית של הבחור בדייט הראשון, אבל בגלל שהיו לנו חברים משותפים הרגשתי יותר בנוח, אז הסכמתי.
   הגיע שישי המדובר, וכשהייתי בדרך אליו הוא סימס לי שהוא שכח להגיד לי, אבל הוא בהתערבות עם חברים שלו מי יכול לשתוק במשך כל הסופ"ש. התעלמתי מהסמס כי הייתי בנהיגה, והגעתי אליו הביתה.
   הוא פתח לי את הדלת ואפילו לא אמר שלום אלא רק חיבק אותי, ואז הגיש לי פתק שהיה כתוב בו: "ראית את הסמס שלי?". עניתי לו שכן ושהייתי בטוחה שהוא צוחק, אבל הוא היה רציני לגמרי. לא משנה כמה אמרתי לו שזה לא מנומס ושאני בטוחה שחברים שלו יבינו אם הוא ידבר איתי, הוא לא הסכים לפתוח את הפה, ובמשך יותר משעה הוא תקשר איתי באמצעות פתקים.
   בשלב מסויים זה מאוד עייף אותי, ואמרתי לו שאם הוא לא מדבר עכשיו אני הולכת. הוא לא הגיב, אז הלכתי. בשבת בערב הוא התקשר להגיד שהוא מצטער. הפעם אני שתקתי.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו בלחיצה כאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".