פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "אתה יכול להתפנות בחדר הזבל של הבניין"

   דייט בלי שירותים, דייט עם נקמה ודייט עם סטוקר. פרויקט הדייטים המביכים, מתחילים

   ספק : ShutterStock

   למדור האחרון של פרויקט הדייטים המביכים: "בדייט הראשון ניקיתי לה את הבית"

   דייט 465 (ותודה לגולש שלום)

   הכרתי מישהי בפייסבוק, היה קליק מיידי, ובגלל שיש לנו חברים משותפים לא פחדנו להיפגש. כבר באותו סופ"ש באתי אליה הביתה.
   כשהגעתי אליה היא לא נתנה לי להיכנס בלי להוריד נעליים כי היא אמרה שהיא בדיוק ניקתה היום. נכנסתי, וכשהתקרבתי לתת לה נשיקה על הלחי היא ביקשה ממני קודם לשטוף ידיים טוב טוב בכיור של המטבח.
   בנוסף, היא אמרה שהיא תכין לנו משהו לאכול, אבל כשהגעתי היו על השולחן רק במבה ועוגיות, והיא אמרה שהיא צחקה בקשר לארוחת הערב. מצחיק מאוד, אבל לא צחקתי.
   השיא היה כששאלתי אותה איפה השירותים, והיא אמרה שהיא מצטערת, אבל היא לא נותנת לזרים להשתמש בשירותים שלה כי זה מגעיל אותה, ושאני יכול לרדת למטה להשתין בחדר הזבל של הבניין. באמת ירדתי לשם, אבל גם לא חזרתי למעלה ונסעתי הביתה.

   אישה יושבת בשירותים (ShutterStock)

   דייט 466 (ותודה לגולשת האנונימית)

   ידיד טוב שלי אמר שיש לו חבר מהעבודה להכיר לי ושאנחנו בטוח נתאים. זה היה בדיוק אחרי שביני לבין הידיד היה איזה קטע, אבל שמנו את זה מאחורינו ושמחתי שהוא מפרגן לי.
   כשנפגשתי עם הבחור היה ממש כיף, ויצאנו סה"כ לשלושה דייטים, כשבאחרון באתי אליו הביתה ושכבנו.
   בבוקר אחרי ששכבנו הוא התחמק ממני והיה מאוד מגעיל, ואז הוא סיפר לי שכל הקטע איתי היה התערבות בינו לבין הידיד שלי, כי הידיד רצה להתנקם בי על זה שזרקתי אותו, מה שבכלל לא היה נכון.
   עד היום אני והידיד לא מדברים ואני גם לא מתביישת לספר לחברים שלו עד כמה הוא היה גרוע במיטה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   דייט 467 (ותודה לגולשת ענת)

   יצאתי לדייט עם מישהו מהלימודים שלי, והוא היה ממש נחמד ועשה רושם שאנחנו דומים בהמון דברים, עד שבשלב מסויים הייתי בטוחה שהוא סתם אומר שהוא אוהב את אותם דברים כמוני רק כדי למצוא חן בעיניי. זה אולי נשמע מוזר, אבל אז הוא התחיל להיות ממש מלחיץ.
   הוא אמר "היי, ממש אהבתי את בגד הים שלך מהתמונה בבריכה". הוחמאתי, והמשכנו לדבר, ואז הוא אמר: "את יודעת, גם אני התחפשתי לשפן בפורים לפני שנתיים", "האורז שבישלת באמת נראה טעים", "היה לך כיף בלונדון לפני חודשיים?", ועוד ועוד דברים שהבהירו לי שהבחור פשוט עשה אחרי סטוקינג מטורף בפייסבוק. זה מאוד הלחיץ אותי, אבל ניסיתי להישאר רגועה, ובסוף הערב הוא שאל אם נוכל להיפגש מחר ואמרתי לו שזה נראה לי לא מתאים. בכל זאת, מלחיץ.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו בלחיצה כאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".