פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "בדייט הראשון ניקיתי לה את הבית"

   דייט שנגמר עוד לפני שהסרט התחיל, דייט עם טעות קריטית ודייט עם חולת ניקיון. קבלו את פרויקט הדייטים המביכים

   דייט 462 (ותודה לגולשת ליאת)

   הכרתי בחור שהזמין אותי לסרט, וזרמתי. הוא אסף אותי מהבית ונסענו לסינמה סיטי, וכל הדרך הוא חפר לי על איזה סרט שאנחנו חייבים לראות, שעוד מעט כבר לא יקרינו אותו ושאין מצב שלא נראה אותו היום. לא באמת היה אכפת לי איזה סרט, אז הסכמתי.
   כשהגענו לקופות הוא ביקש כרטיסים לסרט שהוא דיבר עליו כל הזמן, אבל לא היו שני מקומות ביחד, אלא כיסא אחד בשורה 14 וכיסא אחר בשורה 5. היו עוד המון סרטים שאליהם היו כרטיסים כך שנוכל לשבת ביחד, אבל הוא התעקש ואמר שזה לא משנה אם לא נשב אחד ליד השניה, העיקר שנהיה יחד באותו האולם. הוא קנה לנו כרטיסים לשורות שונות, ואיך שהאולם החשיך והסרט התחיל יצאתי מהאולם ולקחתי מונית הביתה. יום למחרת הוא התקשר אליי ובשיא חוצפתו עוד העז להאשים אותי שנעלמתי לו בסוף הסרט ושזה לא מנומס.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   חי בסרט

   דייט 463 (ותודה לגולש מ')

   מישהי התקשרה בטעות למשרד שאני עובד בו, ויצא שדיברנו והיה ממש כיף. בסוף השיחה לקחתי ממנה את הטלפון שלה, והתקשרתי אליה באותו יום בערב.
   דיברנו המון זמן, ואמרתי לה שזכיתי בשני כרטיסים להופעה של שלומי שבן בשבת הקרובה ואם בא לה לבוא איתי. היא ממש התלהבה ואמרה שהוא הזמר האהוב עליה, וקבענו שאאסוף אותה.
   אספתי אותה והגענו למקום ההופעה, ובדיוק כשירדנו מהאוטו שאלתי אותה אם כבר יצא לה לשמוע את הדיסק החדש שלו, "תרגיל בהתעוררות". היא אמרה לי שהיא לא שמעה בכלל שיצא לו דיסק כזה ושאני בטוח טועה, ואחרי כמה ויכוחים היא חיפשה בגוגל והראתה לי שאין דיסק כזה. הבעיה הייתה שהיא חיפשה את שלומי שבת, ואני, כאמור, דיברתי על שלומי שבן. מסתבר שהיא בכלל לא אוהבת את שלומי שבן, וחושבת שהוא, כדבריה, "תל אביב אשכנזי מתנשא, ושמעתי שהוא גם אוהב גייז". מיותר להגיד שחזרנו הביתה באותו הרגע?

   שלומי שבן (ניב אהרונסון)
   איזה שלומי זה?

   דייט 464 (ותודה לגולש רמי)

   הכרתי במקרה מישהי בפייסבוק, ואחרי שדיברנו קצת שאלתי אותה אם בא לה לעשות משהו. היא אמרה לי שהשותפה שלה בחו"ל ושיש לה בית ריק, ושאם בא לי לקפוץ אני יכול לבוא. כמובן שאמרתי שאני אבוא, ואחרי שעה כבר הייתי אצלה בדירה.
   כשדיברנו בפייסבוק הייתה הרגשה כאילו הולך לקרות משהו, אבל כשהגעתי היא כל הזמן התחמקה ממני ואמרה שהיא חייבת רגע לנקות את הבית כי השותפה שלה באה מחר. מפה לשם, במשך יותר משלוש שעות עזרתי לה לנקות את הבית, וחשבתי שכשנסיים נוכל לפחות להיות יחד.
   אחרי שסיימנו לנקות היא אמרה לי שהיא עייפה ושכדאי שאני אחזור הביתה.
   אז למה אמרת לי לבוא?!

   הפקת ניקיון מיוחדת של וואלה! בית ועיצוב (זיו שדה)
   דייט מסריח

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו בלחיצה כאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".