פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "לבחורה היה קעקוע של אבי ביטר על החזה"

   דייט עם נגר, דייט גזעני ודייט עם מעריצה של אבי ביטר. קבלו את פרויקט הדייטים המביכים

   ספק : ShutterStock

   דייט 459 (ותודה לגולשת האנונימית)

   למרות שאני עולה חדשה (כבר 18 שנה בארץ, אבל עדיין), אין דבר שיותר מרגיז אותי משגיאות בעברית, וזה מתקשר לדייט שהיה לי.
   התחיל איתי בחור במסיבה שהיה נראה ממש טוב, והוא הזמין אותי לרקוד. רקדנו והיה ממש כיף, ובשלב מסויים הוא שאל אותי אם בא לי שנלך רגע לבר לשתות איזה צ'ייסר. אמרתי סבבה, וכשהגענו לבר הוא שאל אותי מה אני שותה. אמרתי לו שוודקה, וכששאלתי מה הוא שותה הוא אמר "אני לא שותה. איך אומרים? הנגר הולך יחף". חשבתי שאולי לא שמעתי טוב, אז שאלתי אותו מה הוא אמר, והוא חזר על זה שוב: "הנגר הולך יחף". שאלתי אותו מה זה אומר, והוא אמר שצריך להיות די טיפש כדי לא להכיר את המשפט הזה. הוא גם האריך והסביר שהנגר, שמכין נעליים, לא יכול ללכת יחף כי הוא זה שמכין את הנעליים. בקיצור, שתיתי וודקה לבד וחזרתי הביתה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   דייט 460 (ותודה לגולש אלי)

   מישהי שיצאתי איתה פעמיים הזמינה אותי אליה הביתה לארוחת ערב. אכלנו והכל היה כיף ונחמד, ובשלב מסויים ההורים שלה הגיעו. אני והבחורה בדיוק ישבנו בסלון וראינו סרט בחושך, ואז אמא שלה הדליקה את האור וראתה אותי יושב על הספה. הבחורה הזהירה אותי מראש שאמא שלה קצת גזענית (צבע העור שלי מאוד שחום), אבל אמרתי לעצמי שאם היא תכיר אותי ותראה שאני נחמד, יהיה בסדר.
   ואז קרה הדבר הכי מעליב שקרה לי אי פעם: כשאמא שלה הדליקה את האור, היא ביקשה ממני לקום מהספה ואמרה ש: "הצבע שלי מלכלך לה את הרהיטים". הבחורה ממש התעצבנה על אמא שלה וגיבתה אותי, אבל הרגשתי שאני לא יכול להישאר שם, וישר הלכתי הביתה. מאז לא דיברנו.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   דייט 461 (ותודה לגולש יבגני)

   הייתה איתי בבסיס מישהי שהבנתי שהיא בקטע שלי, אז הצעתי לה לצאת והיא זרמה. יש לציין שהיא הייתה די ערסית, אבל לא חיפשתי משהו רציני וגם היא לא, אז לא היה אכפת לי כל-כך. קבענו לצאת בשישי בערב, אבל שנינו קיבלנו ריתוק באותו הזמן, אז יצא שנשארנו יחד בבסיס.
   אחרי ארוחת הערב ישבנו לדבר, ומפה לשם אמרנו שנלך להתקלח יחד. הלכנו להתקלח, הכל היה סבבה, עד שהיא הורידה את החזיה, וגיליתי שכתוב לה על החזה "אבי ביטר". ממש קיוויתי שזו בדיחה עם עט או חינה, אבל היא אמרה לי שהיא גדלה על אבי ביטר ושהוא החיים שלה. המשכתי להתקלח איתה כי לא היה לי נעים, אבל נשבע שמאז בכל פעם שהיא עברה לידי בבסיס, ממש התאפקתי לא לצחוק. או לבכות, תלוי איך מסתכלים על זה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו בלחיצה כאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".