פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "אתה גבר עם ציצים"

   דייט עם חובב אגורות, דייט במשרד חקירות ודייט שכולו העלבות. פרויקט הדייטים המביכים- מתחילים

   למדור האחרון של פרויקט הדייטים המביכים: "הפרחים הם לשותפה שלי. לא לך"

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   על מי נפלתי?

   דייט 447 (ותודה לגולשת א')

   חגגנו יום הולדת באיזה פארק לידיד טוב שלי, והגיע לשם חבר שלו שלמד בתיכון אחר. הוא היה חתיך והיה לנו את אותו הטעם במוזיקה. ישבנו ודיברנו, ובסוף הערב הוא ביקש את הפלאפון שלי. הוא היה חמוד אז נתתי לו.

   למחרת הוא התקשר והזמין אותי לגלידה. הוא בא על מדים וטרח לציין שהוא חייל מסכן ושאין לו כסף. ישבנו, אכלנו כל אחד גלידה ושתינו ביחד קולה. כשהיה צריך לשלם הוא התחיל לספור אגורות שהיו לו בשקית בכיס (לא היה לו אפילו ארנק), והסכום שהיה לו שם הספיק בקושי לגביע של הגלידה. הוא ביקש ממני לשלם את הפער, ואמר שבפעם הבאה הוא ישלם.
   כשנפגשנו שוב כשבוע לאחר מכן הוא הזמין אותי לבית קפה, אבל כשהגיע החשבון הוא שוב עשה את אותו הקטע עם השקית והאגורות, והבטיח לשלם בפעם הבאה. אז זהו. שלא הייתה פעם הבאה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   מחדר החקירות בדייט האחרון שלי

   דייט 448 (ותודה לגולש האנונימי)

   הכרתי בחורה באינטרנט, ולאחר מספר שיחות החלטנו להיפגש בבית קפה בתל אביב. כשהגעתי לבית הקפה ונכנסתי אליו היא נופפה לי מאחד השולחנות, וגיליתי שהיא יושבת שם עם עוד שתי חברות. תיארתי לעצמי שהן סתם יושבות איתה כדי להעביר את הזמן עד שאני אגיע ואז הן ילכו, אבל היא דווקא אמרה לי שהן שם כדי להישאר, שהיא תמיד מביאה אותן בדייט הראשון כדי שיחקרו את הבחור ושרק עליהן היא סומכת שיבחרו בשבילה את הבחור המושלם.

   מיותר לציין שהייתי בהלם ושזה לא דבר שהיא טרחה לציין בשיחות שלנו לפני הדייט. אין לי מושג למה, אבל החלטתי להישאר קצת ולראות אולי יצא מזה משהו.
   תוך דקה מהרגע שהתיישבתי התחילה "החקירה". חקירה מסיבית משלוש "חוקרות" מנוסות ביותר. איפה נולדתי? מה עושים ההורים שלי? מה אני מתכנן לעשות בעתיד? מה אני לומד? כמה אני מרוויח? עם כמה בנות שכבתי? ועוד פנינים. בשלב מסוים אמרתי להן שאני הולך רגע לשירותים, וחתכתי הביתה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   הצילו!

   דייט 449 (תודה לגולש רמי)

   לפני שנה בערך חברים שלי הכירו לי בחורה. דיברנו בטלפון וקבענו להיפגש בבית קפה בתל אביב.
   כשנפגשנו, השיחה התחילה כרגיל: "מה עושה? איפה עובד?" וכו'. סיפרתי לה שאני מפיק חדשות ועובד בתור מרצה באוניברסיטת אריאל. היא התחילה לצעוק עליי שאני וכל תושבי אריאל סמל של כיבוש, רוצחים, פאשיסטים ועוד. בסוף המונולוג שלה היא הסתכלה עליי ושאלה מה יש לי לומר על זה. מכיוון שלא היה לי מה להגיד לה, אמרתי לה פשוט: "זה עצוב". היא התעצבנה עוד יותר ואמרה שזה לא עצוב, ושמה שעצוב שאני גבר ושיש לי ציצים (יש לי קצת משקל עודף). חייכתי אליה, ואמרתי: "מה שיותר עצוב מזה שאני גבר עם ציצים הוא שהציצים שלי יותר גדולים משלך". ככה נגמר הדייט.

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו בלחיצה כאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".