פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "ישבנו על ספסל ברחוב כי הוא לא רצה לשלם"

   דייט בלי להוציא שקל, דייט שנמשך יותר מדי זמן ודייט שהתחיל רע ונגמר דווקא טוב. קבלו את פרויקט הדייטים המביכים

   למדור האחרון של פרויקט הדייטים המביכים: "אני מתקלחת רק פעם בשבוע"

   אישה עם בקבוק מים מינראליים (ShutterStock)
   הוא הביא לי מים מהבית

   דייט 441 (ותודה לגולשת אוריה)

   זו הפעם השלישית שאני נפגשת עם בחור שקרוב משפחתי הכיר לי. באמת בחור נחמד מאוד, רק מה - קמצן. אנחנו קובעים להיפגש במרכז תל אביב, הרגליים מוליכות אותנו לספסל באמצע הרחוב. שכחו ממסעדה או בית קפה- ישבנו על ספסל. סוף חודש יולי וחם, אני צמאה, ומסתבר שגם הוא. הוא מוציא בקבוק מים מינרלים כמו שיש לתלמידים בבית הספר (בקבוק משומש ולא חדש) ושותה. כשהוא מסיים לשתות, הוא מטה לכיווני את הבקבוק ושואל: "רוצה גם?" הדבר היחיד שרציתי לעשות באותו רגע זה פשוט לברוח!
   דבר נוסף שאפיין את השיחה זו העובדה שהוא השתחרר מהצבא ועכשיו, לצערו הרב, הנסיעות עולות לו כסף. מסכן. הוא אשכרה בכה לי על זה. אחרי הקטעים האלה, הבנתי שהוא ואני לא נמשיך באותה דרך משותפת.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אכן עדיף שתסתום

   דייט 442 (ותודה לגולשת האנונימית)

   הכרתי מישהו במסיבה ונתתי לו את המספר שלי. למחרת הוא התקשר וקבענו להיפגש. ישבנו בבית קפה, הוא התייעץ איתי מה להזמין והחליט שהוא רוצה פסטה. הוא שאל אותי אם אני רוצה לחלוק איתו את המנה וסירבתי. במהלך הדייט הוא קיבל שיחת טלפון ובלי להתנצל ענה לה. השיחה הייתה מוזרה. הוא כל הזמן הוא אמר "תודה". אחרי שניתק, הוא אמר שזה יום ההולדת שלו ושהתקשרו לאחל לו מזל טוב. הייתי בשוק אבל החלטתי לא לפסול על זה. אחרי שאכלנו, הוא שאל אם אני רוצה לאכול קינוח וסירבתי. הוא החליט בכל מקרה להזמין. הוא קרא למלצרית, ציין בפניה שיש לו כרטיס מועדון של המסעדה ושמגיע לו קינוח ב50% הנחה. המלצרית אמרה לו שהמסעדה הזאת היא של זכיינים ולא שייכת לרשת עצמה ולכן הוא לא יכול לקבל את הקינוח בהנחה. לאחר ויכוח של מספר דקות הוא ביקש לדבר עם האחמשית וגם איתה הוא התווכח. לא ידעתי איפה לקבור את עצמי. לבסוף הוא לא קיבל את ההנחה וגם לא הזמין קינוח. אחרי הדייט, הוא רצה שנלך לפאב לשתות. אמרתי לו שאני עייפה אבל הוא ביקש שוב ושוב ובגלל שזה יום ההולדת שלו- לא היה לי נעים לסרב. הוא היה דוחה, שיטחי וחסר נושאי שיחה. שילמתי על עצמי והוא גם ביקש שאשים טיפ. מאז הוא התקשר כמה פעמים וכמובן שלא עניתי.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   קל יותר לאכול ככה

   דייט 443 (ותודה לגולשת האנונימי)

   היא התחילה איתי באתר היכרויות. קבענו להיפגש בבית קפה. באתי עם פרח והיא חיכתה לי שם. כשראיתי אותה הייתי בהלם. היא הייתה עם רסן שמחובר מהראש לפה. ניסיתי להתעלם אבל זה היה קשה. שאלתי אותה בצחוק האם היא הייתה חייבת לשים אותו בדייט הראשון שלנו, והיא ענתה שכן. היא העדיפה שאדע עליו מראש כי היא קצת מתביישת בו. זרמתי למרות שהרגשתי מוזר.
   הקטע המביך ביותר היה בסוף הדייט, כשרציתי לנשק אותה. הכנסתי את השפתיים שלי בין הברזלים ונישקתי אותה. הייתי ממש מובך וגם היא. היא אמרה לי שהיא בחיים לא חשבה שמישהו יסכים להתנשק איתה עם הרסן הזה בפה, ושהדייט הזה הוא בערך הדבר הכי מביך והזוי שקרה לה.
   אחרי כמה שניות של נשיקה מוזרה, היא הורידה את הרסן והתנשקו כמו שצריך. בזכות זה שנתתי לה צ'אנס ולא פסלתי במבט ראשון, היום אנחנו ביחד שנתיים ותמיד צוחקים על הסיפור הזה.

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו בלחיצה כאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".