פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   דרך מקורית להתחיל עם בנות: לשקר להן

   הוא יפתח לך פרופיל באתר היכרויות, יפנה אליהן, ישוחח איתן ואתה רק תצא לדייט. מי בעד השיטה? מי נגד? הטענות לפניכם

   ספק : ShutterStock

   הצד שלה: "לא מתמודדת עם שלב הסינון הראשוני"

   לא קשה להבין למה אנשים לא ממהרים לגשת לאתרי היכרויות כדי למצוא אהבה. מדובר בחשיפה בעייתית, הרי הדבר משדר טיפה נואשות, והמבחר? בעייתי לא פחות. כולם שם סוטים, סליחה שאני מכלילה. דיברו איתי אולי 10 גברים. כולם, ללא יוצא מן הכלל, רצו רק לשכב איתי. מחמיא אבל לא בשבילי.

   יתכן שהיה לי מזל רע באותו יום, כי יש לא מעט שמצאו אהבה דרך אתרי היכרויות, אבל תודו שמדובר בעבודה לא פשוטה שצורכת הרבה זמן וסבלנות. מאחר שלי אין את הזמן לזה ולידיד טוב שלי יש לא מעט, הוא החליט לעזור לי ולנהל בשבילי את עמוד הפרופיל. הוא עושה את שלב הסינון הראשוני ואני רק קובעת דייטים.

   אסביר לכם איך זה עובד. הוא פונה לבנים בשמי, משוחח איתם קצת כדי לבדוק את השטח ומעביר לי תמונה ומלל. אם הוא עומד בדרישותיי, אני מאשרת להעביר לו את המספר שלי וממשיכה את השיחה איתו בוואטסאפ.

   הוא עזר לי גם לערוך את הפרופיל, לבחור תמונות טובות ולהתכונן לדייטים. בזכותו יצאתי למספר דייטים מאוד מוצלחים שאחד מהם הוביל אפילו לקשר קצר. אף אחד מהם לא ידע שלא אני זו שדיברה איתם בפעם הראשונה, אף אחד לא שם לב. ומה יוצא לידיד שלי מזה? חוץ מתודה לא הרבה, אבל מאחר שהוא קיבל פניות כבר מכמה חברים שזקוקים לעזרתו, הוא אפילו שוקל לעשות מזה קריירה ולגבות תשלום סמלי על כל דייט מוצלח.

   אני לא חושבת שאנחנו מרמים אף אחד. בסופו של דבר, השיחה הראשונה בהודעות היא תמיד סוג של ראיון עבודה- הצגת קורות חיים ותו לא. אם אפשר לחסוך ממני את השלב המתיש הראשוני, אני מוכנה לקחת את הסיכון.

   רחלי אברייג'

   הצד שלו: "לא לוקח את הסיכון"

   עד כמה שזה נשמע מפתע, לא אתן למישהו אחר לעשות בשבילי את העבודה השחורה. תמיד יש סיכוי שהבנות יגלו שזה לא אני שניהלתי איתן את השיחה הראשונה, ואז הזוגיות תלך קפוט. גם אם אכנס לקשר רציני, לא יתאים לי להמשיך לשקר לה לגבי "השיחה הראשונה שלנו". האמת תצוף בשלב כזה או אחר ועלולה ליצור בעיות.

   אני מחמיא לרעיון, אם כי הוא לא כזה מקורי. משרדי שידוך עושים עבודה דומה כבר המון שנים, רק ששם זה חוקי.

   לא יעזור עד כמה הגברת מימין תגיד שהיא לא מרמה אף אחד, העובדות טוענות אחרת. גבר מדבר עם גברים בשבילה. רק תחשבו איך אתם הייתם מגיבים אם הייתי מספר לכם שהבחורה החמודה שהכרתם אתמול בלילה היא בעצם גבר. לא נעים בכלל.

   חוץ מזה, אל תשכחו שעמוד הפרופיל מכיל פרטים אישיים שלא הייתי רוצה שלאיזה "מתווך דייטים" תהיה גישה לערוך אותם. למה שאתן לו את כל הכיף הזה? אני דווקא נהנה משלב ההיכרות הראשוני. לרפרף בתמונות, להשוויץ בג'וב הנחשק שלי, לבדוק עד כמה משפטי הפתיחה שלי עדיין עובדים ולהבין טוב יותר מי עומדת מולי לפני שאני מחליף טלפונים.

   בגדול אני נגד שידוכים. גם כשרוצים לשדך לי את השכנה של החבר של בן דוד של אבא של חבר שלי, אני מסרב. אל תדחפו לי בנות לפרצוף, אני לא כזה נואש.

   חוגלה צוחקת