פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "אני מתקלחת רק פעם בשבוע"

   דייט עם שחקן, דייט עם מלוכלכת ודייט שנגמר בטחינה. קבלו את פרויקט הדייטים המביכים

   למדור האחרון של פרויקט הדייטים המביכים: "הבחור אסף אותי לדייט עם אמא שלו"

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   הוא יצא לדייט איתי ועם חברה שלי

   דייט 438 (ותודה לגולשת שלומית)

   הכרתי בחור ממש חמוד בפייסבוק וקבענו לצאת לדייט. נפגשנו בפאב, ובאמצע הדייט הוא קיבל שיחת טלפון, אמר שהוא מצטער ושזה דחוף ושהוא חייב לענות וללכת רגע לדבר בצד. כשהוא חזר הוא אמר שהקפיצו אותו למילואים ושהוא חייב לחזור עכשיו הביתה. בגלל שהוא בא באוטובוס הקפצתי אותו הביתה, איחלתי לו שישמור על עצמו והוא אמר שידבר איתי בקרוב.

   למחרת דיברתי במקרה עם חברה שסיפרה לי שהיה לה אתמול דייט מושלם. היא כל-כך התלהבה, שהיא שלחה לי את הפרופיל של הבחור בפייסבוק. באותו רגע לא האמנתי למה שאני רואה: הבחור שהיא יצאה איתי היה אותו הבחור שאמר לי שהוא יוצא למילואים. מסתבר שלא התקשרו אליו מהמילואים, ומי שהתקשר אליו הייתה החברה שלי. הוא אמר לה שהוא בדיוק מסיים משמרת בעבודה ושהוא מגיע הביתה מהר. כמובן שהיא ניתקה איתו כל קשר, וגם אני לא דיברתי איתו מאז.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   "היא סיפרה לי שהיא מתקלחת רק פעם בשבוע"

   דייט 439 (ותודה לגולש האנונימי)

   יצאתי עם מישהי לאיזה בר והיה ממש כיף. אחרי כמה דרינקים השיחה ממש נפתחה ונהייתה אינטימית ועמוקה. בשלב מסויים, כדי להוריד קצת את הכבדות, אמרנו שכל אחד מאיתנו יספר משהו מביך על עצמו. אני התחלתי וסיפרתי לה שמדי פעם כשאני מתקלח אני אוהב לטעום את הסבון לפני שאני מסתבן איתו. היא צחקה, ואז סיפרה שמדי פעם, כשלא ממש חם, היא מתקלחת רק פעם בשבוע. צחקתי בקול רם ואמרתי לה "אז את בעצם תמיד מסריחה?", אבל אז היא ממש נעלבה ונסגרה ולא הסכימה לדבר איתי יותר במשך כל הערב. מסתבר שהיא בכלל לא צחקה, ושהיא באמת מתקלחת רק פעם בשבוע. באותו ערב היה לה ריח טוב, אני מניח שזו הייתה הפעם הזו בשבוע שבה היא מתקלחת.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   "הוא ביקש שאשלם עליו"

   דייט 440 (ותודה לגולשת גל)

   הכרתי מישהו באתר הכרויות, ובגלל שהשיחה ממש זרמה הסכמתי שניפגש. הוא לקח אותי לבית קפה נחמד, וכבר על ההתחלה הוא היה נראה לי די קמצן. הוא שאל את המלצרית מה יש בעשרים שקל, וגם הזמין מים והדגיש שיהיו בחינם ומהברז.

   בסוף הוא הזמין משהו בארבעים שקל, ולמרות שהיה לו כרטיס אשראי הוא ביקש ממני לשלם עליו את ההפרש. לא היה לי כוח להתווכח איתו אז שילמתי. כבר התכוונתי ללכת הביתה, אבל אז הוא שאל אותי אם בא לי ללכת איתו לקנות לאמא שלו מתנה ליומולדת. חשבתי שאולי זה ישנה את הרושם הראשוני שהוא עשה עליי, והסכמתי.

   משום מה, הוא החליט שהמקום שהכי טוב לקנות בו מתנה לאמא שלו הוא הסופר, אז הלכנו לאיזה סופר בקניון. הוא חיפש וחיפש, התייעץ איתי, ובסופו של דבר החליט לקנות לה...טחינה. הוא אמר שהיא מאוד אוהבת טחינה ושהיא תשמח. זו אפילו לא הייתה טחינה מיוחדת או משהו, סתם טחינה של "מגה". חבל שלא צילמתי את הפרצוף של הקופאית כשהוא ביקש ממנה לארוז לו את הטחינה למתנה. איזה בושות.

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו בלחיצה כאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".