פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "הבחור אסף אותי לדייט עם אמא שלו"

   דייט עם בוגדת, דייט עם אמא ודייט עם דעות קיצוניות במיוחד. קבלו את פרויקט הדייטים המביכים

   למדור האחרון של פרויקט הדייטים המביכים: "היה לה ירוק בשיניים"

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אין בושה

   דייט 435 (ותודה לגולש נ')

   הכרתי בחורה נחמדה ושקטה שנראתה ילדה טובה. בהתחלה הכל היה בסדר, אבל אחרי כמה שיחות איתה הייתה לי הרגשה חזקה שרוב הזמן היא משקרת.

   באחד הימים שחזרנו מיציאה ליוויתי אותה הביתה, והצעתי שנעלה אליה. בזמן שהיא הייתה בשירותים החלטתי לבדוק את עניין השקרים, וחיטטתי לה בפלאפון. נכנסתי להודעות וראיתי מלא הודעות שהיא שלחה לבנים אחרים, שבהן היא כתבה שיש לה בית ריק ואם הם מעוניינים לקפוץ. באותו רגע חשכו עיני ולא ממש ידעתי מה לעשות, אז פשוט החלטתי להתנהג כמו גבר טיפוסי.

   התחלנו להתנשק, העניינים התחממו ואז אמרתי לה שכבר מאוחר ושאני חייב לעוף. היא הייתה קצת בשוק ולא הבינה במה מדובר, ואני פשוט הלכתי. בפעם הבאה שתלמד לא לבגוד.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   טוב, היא מתעקשת. לא נביא אותה?

   דייט 436 (ותודה לגולשת נעמי)

   הכרתי בחור באתר הכרויות שבתמונות היה נראה סבבה, אבל היה נשמע קצת הזוי. מניסיון העבר שלי, רוב האנשים באתרי הכרויות הם יצורים, אבל החלטתי להיפגש איתו בכל מקרה ולראות אולי יהיה נחמד.
   דיברנו כמה פעמים, וסיכמנו שהוא יאסוף אותי מהבית בערב. הוא אמר שזה יהיה קצת מאוחר, כי אמא שלו חוזרת מהעבודה רק בסביבות 21:00, ורק אז יהיה לו את האוטו. אמרתי לו שזה בסדר גמור וחיכיתי.
   בשעה 21:30 הוא התקשר ואמר שאמא שלו קצת התעכבה בעבודה, ושהוא ממש תכף יבוא לאסוף אותי. חשבתי לבטל, אבל בגלל שגם ככה פיניתי את הערב לדייט הזה, החלטתי לחכות לו. בשעה 21:45 הוא התקשר ואמר שהוא למטה. כשירדתי למטה חיכו לי באוטו הבחור ועוד אישה שישבה לידו. "תכירי, זו אמא שלי", הוא אמר בלי למצמץ אפילו. "היא נפגשת עם חברות בבית קפה, אז כבר נלך לשם. אל תדאגי, הן לא ישבו לידינו".

   הייתי בשוק ולא ידעתי מה להגיד, וגם לא רציתי להביך אותו או את אמא שלו, ונסענו לבית הקפה. וככה יצא שבדייט עם הבחור אני והוא ישבנו בשולחן אחד, ושני שולחנות מאיתנו ישבו אמא שלו וחברות שלה. הבחור היה בן 26, חשוב לציין. מאז לא נפגשנו.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אתם לא תסתמו לי את הפה

   דייט 437 (ותודה לגולש האנונימי)

   יצאתי עם מישהי שהכרתי דרך חברים משותפים, ואפשר להגיד שהיה דייט מושלם. הלכנו לאכול סושי, אחרי זה ראינו יחד סרט, ובסוף הערב אכלנו גלידה בים והתנשקנו, ואמרנו שנדבר למחרת.

   למחרת בבוקר קיבלתי ממנה סמס שהיא כבר מתה שניפגש שוב, ולפני שהספקתי לענות לה נכנסתי לפייסבוק וראיתי תמונה שלה שבה היא מחזיקה שלט שמעודד הרג של ערבים, רק כי הם ערבים. חשבתי שזה בצחוק, אבל בתגובות היא גם כתבה משהו כמו: "צריך למחוק גם את כל הילדים המחבלים בעזה". אני לא שמאלני כל-כך, אבל זה מאוד הפריע לי. מאז לא עניתי לה יותר.

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו בלחיצה כאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".