פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "היה לה ירוק בשיניים"

   דייט עם פדחנית, דייט עם שקרנית ודייט עם אחד שלא יודע לכתוב. קבלו את פרויקט הדייטים המביכים

   למדור האחרון של פרויקט הדייטים המביכים: "הוא הציע שנגנוב יחד אייפון"

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   חוק מס' 1: צחצחו שיניים לפני הדייט

   דייט 432 (ותודה לגולש ע')

   יצאתי עם מישהי שידעתי מראש ששום דבר לא יצא מהדייט הזה, אבל חשבתי לעצמי שאולי היא תפתיע והסכמתי שנצא. ובכן, היא באמת הפתיעה.
   כבר כשנפגשנו היה לה מלא ירוק בשיניים (איך את לא בודקת את זה לפני שאת באה לדייט?), כשישבנו לשתות משהו היא סירבה להזמין, למרות שאמרתי לה שזה על חשבוני. אפילו כוס מים היא לא הזמינה. במהלך השיחה היא לא אמרה כלום, רק חייכה. ממש ניסיתי לדובב אותה. אחרי חצי שעה בערך ראיתי שזה ממש לא הולך לשום מקום והתחלתי לעשות רעשים של כאב. היא לא הבינה מה קרה אז הסברתי לה שממש כואבת לי הבטן ואני חייב לשלשל. נכון שפדיחות לומר את זה, אבל מה אכפת לי מה היא תחשוב? רצתי מהדייט עם היד על הבטן ומאז לא שמעתי ממנה. היא אפילו לא סימסה לשאול איך אני מרגיש. חצופה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   חוק מס' 2: אל תשחק אותה כל יכול

   דייט 433 (ותודה לגולש יהב)

   התחלתי עם איזו מישהי במסיבה ולקחתי את הטלפון שלה, ויום אחרי זה התקשרנו ודיברנו. קבענו שנלך להופעה, והיא אמרה שאני לא צריך לדאוג לכרטיסים, כי דוד שלה מפיק מפורסם ונוכל להיכנס בחינם.
   כשנפגשנו בערב ההופעה שאלתי אותה איפה הכרטיסים, והיא חייכה ואמרה שהיא שיקרה בקשר לדוד, אבל שהיא מכירה דרך ממש טובה להתפלח לאולם בלי שיראו אותנו. חשבתי שהיא צוחקת, אבל היא הייתה רצינית לגמרי. כשאמרתי לה שאני לא בטוח שאני רוצה להתגנב פנימה היא ממש הקניטה אותי ואמרה שאני לא גבר אמיתי. רבנו קצת והלכתי, והיא נשארה שם.
   למחרת בבוקר ראיתי שהיא כתבה סטטוס בפייסבוק שבו היא מודה לדוד המפיק שלה ועל זה שהיא הייתה בהופעה מושלמת. מה נסגר עם אנשים?!

   אשה קוראת SMS (ShutterStock , SMS)
   חוק מס' 3: שים לב לתעויוט חטיב

   דייט 434 (ותודה לגולשת האנונימית)

   ישבתי ליד מישהו באוטובוס שהתחיל איתי, ובגלל שהוא היה ממש נחמד ופחות או יותר הטעם שלי נתתי לו את הטלפון שלי. אני גרתי אז בת"א והוא שירת בבאר שבע, ובגלל המרחק הרב בינינו רוב הזמן דיברנו בווטסאפ. בהתחלה הכל היה מושלם, עד שהוא התחיל לשלוח לי הודעות עם שגיאות כתיב. אני מודעת לזה שיש אנשים דיסלקטים, אבל הוא טרח להזכיר בכמה שיחות שלנו שהוא לא מבין אנשים שכותבים ומדברים לא נכון ושזה ממש משגע אותו.

   בהתחלה זה לא הפריע לי, אבל אז הוא כתב דברים כמו: "איזה ימים הזוהים עוברים עליי", "אני הולך לאכול ואני ידבר איתך יותר מאוכר", והשיא: "חחחחח איזה שיחה
   פ33ה". חסמתי אותו ומאז לא דיברנו.

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו בלחיצה כאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".