פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "הוא הציע שנגנוב יחד אייפון"

   דייט עם גנב סדרתי, דייט עם פרנואיד ודייט שנגמר במיון. קבלו את פרויקט הדייטים המביכים

   למדור האחרון של פרויקט הדייטים המביכים: "הוא קרא לי בשם של האקסית שלו"

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   האקסית מאחוריך!

   דייט 429 (ותודה לגולשת מור)

   הכרתי בחור במסיבה של חברים משותפים, ואחרי שדיברנו קצת קבענו שנלך יחד לסרט. למחרת בערב הוא התקשר אליי חצי שעה לפני שבקענו, כדי להגיד שהוא מגיע וכדי שאשים על עצמי משהו יפה כמו שמלה או משהו.

   כמובן שבאתי עם ג'ינס וטישרט כי אני לא אוהבת שאומרים לי מה ללבוש. הבחור אסף אותי, פטפטנו בדרך והחלטנו ללכת לאיזו קומדיה רומנטית קיטשית מפגרת כי הוא נורא רצה. משום מה הוא החליט שמותר לו לשים עליי יד כבר בפגישה הראשונה אפילו שאנחנו לא מכירים. אני לא אוהבת שמשלמים עליי, אבל הוא ממש התעקש לשלם על הכרטיסים של שנינו, ואמרתי לעצמי שאני אשלם אח"כ על הפופקורן והשתייה.

   כשנכנסנו לאולם הוא ביקש ממני את הכסף שאני חייבת לו על הסרט כי הוא רצה לקנות לעצמו כמה דברים. הגיוני שהוא ירצה את הכסף בחזרה, אבל לא חשבתי שזה יהיה כ"כ ישיר.
   בזמן הסרט הוא התחיל להיכנס לפרנויה שהאקסית שלו נמצאת באולם, והוא התחיל ללחוש לי באוזן את כל קורות החיים שלהם יחד. אחרי שהוא הרס לי חצי סרט עם דיבורים, הוא הבין שזו כנראה לא האקסית שלו באולם, אלא סתם מישהי שדומה לה.

   סקס (ShutterStock)
   מה דעתך לגנוב לשכן שלנו את האייפון?

   דייט 430 (ותודה לגולשת יערה)

   חברה מהעבודה סידרה לי את אחיה בטענה שאנחנו ממש מתאימים ושאנחנו חייבים להכיר. יצאנו לדייט לאיזה פאב בת"א, ובגלל שלא היה מקום בשולחן ישבנו על הבר. דיברנו ושתינו והיה ממש כיף, עד שאחד מהאנשים שישב לידינו קם רגע, והשאיר את האייפון שלו על הבר. הבחור התחיל לסמן לי בעצבנות ולצעוק לי ברוב טיפשותו (הייתה מוזיקה ממש חזקה) שזו הזדמנות לגנוב לבחור את הפלאפון, ושנוכל להתחלק חצי חצי כשנמכור אותו. צחקתי כי חשבתי שהוא צוחק, אבל הוא היה ממש רציני! בסוף האיש הנחמד חזר למקום שלו, בלי שהדייט שלי הספיק לגנוב לו את האייפון.
   בדרך הביתה הבחור ממש התעצבן עליי איך לא הסכמתי לעזור לו לגנוב את האייפון, קרא לי פחדנית וצעק עליי. יום אחרי זה בעבודה הסתבר לי שהוא ואחותו (שעבדה איתי) נהגו מדי פעם לגנוב פלאפונים ולמכור אותם.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   הדייט שנגמר במיון. אאוץ'!

   דייט 431 (ותודה לגולש האנונימי)

   כשהייתי בצבא איכשהו חזרתי לדבר עם מישהי שהייתה איתי בתיכון, ואמרנו שיהיה נחמד להיפגש לזכר הימים הטובים. לא אמרנו מפורשות שמדובר בדייט, אבל שנינו ידענו שזו המטרה.
   נפגשנו בבית קפה ליד התיכון שלנו, זה שהיינו יושבים בו פעם, ובגלל שאני טבעוני הזמנתי סלט פירות. אכלתי את סלט הפירות, היא אכלה את מה שהיא הזמינה, ישבנו ודיברנו והיה כיף, ולאט לאט התקרבנו ובסוף התנשקנו. הנשיקה הייתה נפלאה, אבל אז הבחורה התחילה להשתנק והרגשתי שמשהו לא בסדר אצלה. היא נהייתה אדומה ולא הצליחה לנשום, ובמזל אחד המלצרים שם היה חובש וטיפל בה עד שבא אמבולנס. מסתבר שבסלט הפירות שלי היה אפרסק, שהיא אלרגית לאפרסק, ובזמן שהתנשקנו איכשהו חתיכת אפרסק מהפה שלי נכנסה לפה שלה. לא דיברנו מאז.

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו לכאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".