פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "הוא קרא לי בשם של האקסית שלו"

   דייט עם חסר חוש הומור, דייט עם טבעונית משוגעת ודייט עם חסר טאקט. פרויקט הדייטים המביכים, כמו שאתם אוהבים

   למדור האחרון של פרויקט הדייטים המביכים: "אני אוהב רזות, ואת לא"

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   למה תמיד אני נופלת ככה?

   דייט 426 (ותודה לגולשת האנונימית)

   הכרתי בחור באתר הכרויות, ואחרי מספר שיחות טלפון והחלפת תמונות החלטנו לצאת לדייט. הצעתי שנצא יחד לסרט כדי שלא יהיו שתיקות מעיקות וכדי שבמידה ולא נמצא חן אחד בעיני השניה יהיה במה להתרכז.
   כשנפגשנו הוא אמר שאני נראית בדיוק כמו בתמונה ששלחתי לו, אבל כמובן שהוא לא היה אפילו דומה לתמונה שהוא שלח לי הוא כמובן לא היה קרוב לתמונה ששלח.

   תוך כדי שיחה הבנתי שלמרות גילו (25) הוא אינו רוצה או מתכנן ללמוד או לעבוד, ושדי נחמד לו לגור אצל ההורים. הוא גם ציין ששני, חברתו לשעבר, עזבה אותו. זה לא היה מפריע לי, אם הוא לא היה מתחיל לקרוא לי "שניה" בטעות כל שניה. בהתחלה זה גרם לי להשתתק כי חשתי שאולי לא שמעתי טוב, אבל גם במהלך הסרט הוא המשיך לקרוא לי שני. השיא היה כשהוא אמר לי: "את נראית בסדר, אבל אם תרצי שנהיה חברים את ממש צריכה להרזות".

   כמובן שלמחרת קיבלתי ממנו סמס של: "שני, מתי נפגשים שוב?". פה כבר התפוצצתי ועניתי לו חזרה שכנראה שאף פעם ניפגש, שהשם שלי הוא לא שני ושמבחינתי שילך לעזאזל.

   דייט (ShutterStock)
   "בא בשביל הקפה או בשבילי?"

   דייט 427 (ותודה לגולשת א')

   עבדתי בבית קפה בתור מלצרית. יום אחד הגיע לבית הקפה בחור והתיישב באחד השולחנות. לא דיברתי איתו יותר משיחה בסיסית בין מלצר ללקוח, אבל שמתי לב שהוא מנסה למשוך את השיחה זמן רב. במשך חודש הוא הגיע כל יום והתיישב באותו השולחן, ולבסוף הזמין אותי לצאת איתו.

   כשיצאנו הוא בא לאסוף אותי במונית לאותו בית הקפה שעבדתי בו, ובסוף הדייט גם הציע שאשתמש בהנחת העובד שלי. במשך כל הפגישה הוא סיפר לי בדיחות קרש גרועות וניסה להצחיק אותי בדרכים שלא עבדו, ולא הפסיק להזכיר לי שכשיגיע החשבון לא אשכח להשתמש בהנחת העובד שלי.
   בסוף הערב כמובן שאני שילמתי את החשבון, הבהרתי לו שאני לא בעניין, אבל הוא המשיך להגיע לבית הקפה גם אחרי הדייט הכושל. אולי הקפה שם מוצלח.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   "היא אמרה שיש לי עוד הרבה מה לתקן אצלי"

   דייט 428 (ותודה לגולש דורי)

   באחת הנסיעות שלי בחזרה מהאוניברסיטה הביתה, התיישבה לידי באוטובוס מישהי חמודה והתחלנו לדבר. היו פקקים אז יצא לנו לדבר הרבה, ובסף קבענו לצאת באותו הערב לאיזו מסעדה.

   נפגשנו והיה ממש כיף, השיחה זרמה והדייט הלך לכיוון חיובי, אבל בגלל הפסקת חשמל במסעדה היינו צריכים ללכת בלי שהספקנו לאכול. כשיצאנו מהמסעדה היא הציעה שנזמין פיצה. אמרתי שאני אשמח, אבל אז היא אמרה שזה היה מבחן לראות אם אני טבעוני, ושאם אני מסכים להזמין פיצה כנראה שיש לי עוד הרבה מה לתקן אצלי ושזה לא ילך בינינו. למה לא אמרת לי מראש שאת טבעונית ושאת מחפשת מישהו טבעוני?!

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו לכאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".