פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   כמה זמן אחרי פרידה תצאו שוב לדייט?

   נפרדנו. באסוש. מה עכשיו? לקחת את הזמן עד שהפצעים יגלידו או לקחת את הבאה בתור לסרט וגלידה? הצד שלו, הצד שלה

   (צילומי אילוסטרציה: ShutterStock)

   הצד שלו: "נקסט"

   אני יכול לצאת גבר טיפוסי ולהגיד לכם שכשהיא זרקה אותי, נפנפתי אותה בחזרה. זו לא האמת ואני לא מתבייש להודות (טוב, קצת מתבייש) שבכיתי כמו תינוק. לא ישנתי, לא אכלתי, ראיתי רק שחורות. הדבר היחיד שהצליח להוציא אותי מזה הוא היציאה לדייטים. מספיק לבכות על העבר, וברוך שובך לחיי, עולם הדייטים.

   הפתעה לכל הנזרקים: יש עוד בנות שם. דגים בים, באקווריום, וואטאבר. הן שם, בכל הצבעים, בכל הטעמים. היציאה לדייטים משחררת ומהנה. הכל טרי, אתה פותח דף חדש, בלי המשקעים שליוו אותך בזוגיות האחרונה. אתה רשאי לתקן את העבר ולחוות אהבה חדשה.
   הדייט הראשון וחוקיו משעשעים אותי. הרצון להרשים ולצאת ג'נטלמן, העמידה במבחן שלה, קורות החיים שחוזרים על עצמם בכל דייט, כשאתה משמיט את הפרטים הפחות מחמיאים ומדגיש את אלו שיותר, השנינות שחייבת להיות בול במידה, המבוכה שלפני הנשיקה הראשונה, הלילה שבתקווה יגיע אחר כך. תענוג.

   לא אשכח את האקסית שלי כל כך מהר, אני בטוח, אבל אם יש תרופה לפרידה כואבת היא החיפוש אחר הבחורה הבאה שתשבור את לבך.

   רועי כהן

   הצד שלה: "אולי אחזור לזה ב-2018"

   הוא קרא לי מיש ואני לו מישו, אהבתי אותו כל כך למרות שהוא לא נראה משהו. חייתי בפנטזיה, באיזו אגדה, ובוקר אחד הוא פשוט קם והלך, בלי לתת סיבה.
   נשברתי לאלפי חלקים, ומאחר שמעולם לא הייתי טובה בפאזלים, יקח לי אותם נצח להרכיב. עד שלא ארגיש שוב שלמה, לא ארצה להיכנס למערכת יחסים חדשה.

   חברותיי ניסו לשכנע אותי לצאת ולהכיר אבל אני חוששת להיכנס שוב למערבולת הזאת. זה לא טוב לי ובטח שלא לו. במקומו, הייתי שומרת מעצמי מרחק. להתחיל משהו כשדבר אחר לא באמת נגמר זו טעות. לקשר חדש אני רוצה לבוא נקייה, בלי השוואות, בלי כאב שנשאר. לא פגומה.

   זה צפוי לקחת זמן וזה בסדר, הזמן מרפה את הפצעים. בינתיים מעדיפה להקדיש את הזמן הפנוי למשפחה וחברים. לא נורא להיות גם קצת לבד, זמן טוב לעשות דברים שבגלל ה"ביחד" לא מצאת להם זמן.

   יצאתי משכנעת? הצביעו לי כאן למטה והוכיחו לגברים שאנחנו לא זקוקות להם. כמעט.

   רחלי אברייג'