פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "אני אוהב רזות, ואת לא"

   דייט עם חסר טאקט, דייט עם קמצן ודייט שכולו שתיקה. קבלו את פרויקט הדייטים המביכים

   למדור האחרון של פרויקט הדייטים המביכים: "לבחורה היה תקוע תירס בשיניים"

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   "ישבנו צמאים כי הוא לא רצה לשלם על בקבוק קולה"

   דייט 424 (ותודה לגולשת האנונימית)

   הכרתי בחור באחד מאתרי ההכריות. הוא הציע לצאת לבאולינג והסכמתי, ומכיוון שלא היה לו איך להגיע אספתי אותו.

   כשהגענו לבאוליניג כבר בחרנו משחק, מידת נעלים וכדומה, ולפתע הוא אמר לי שהוא מצטער, אבל שהוא שכח את הארנק בבית, אז שילמתי על שנינו. שיחקנו משחק אחד והלכנו לשבת בפארק מתחת לבית שלו, ועל הדרך הוא גם קפץ להביא את הארנק שלו. היה ממש חם אז אמרנו שנקנה שתיה בקיוסק. הלכנו לקנות, אבל אז הוא גילה שקולה גדול עולה 11 שקל ושזה יקר מדי בשבילו, והוא לא היה מוכן לשלם. לי נגמר הכסף בגלל הבאולינג, אז פשוט ישבנו בפארק צמאים כי הוא לא רצה לשלם 11 שקל על בקבוק קולה גדול. כשנגמר הדייט פשוט הבהרתי לו שלא מתאים לי. קמצן.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   "אני אוהב רזות ואת לא"

   דייט 425 (ותודה לגולשת ריקי)

   הייתי נציגת שירות טלפוני בחברה כלשהי, ובאחד הימים התקשר מישהו שהיה צריך משהו, ואיכשהו המשכנו לדבר. הוא השאיר את הטלפון שלו ודיברנו עוד באותו ערב, ובמשך שבוע דיברנו כל יום בלילה שיחות של 50 דקות ומעלה, ווטסאפ בלי סוף, והרגשתי שאני מתאהבת בו ומחכה כל היום לשיחה שלנו. אחרי שבוע קבענו להיפגש. הסתדרתי, התארגנתי, התאפרתי, התבשמתי והרגשתי מיליון דולר.

   לקחתי את האוטו שלי ונסעתי לעיר מגוריו. נפגשנו, הייתי כולי נרגשת, מתרגשת, מאוהבת ואז... אני לא אשכח את המילים הראשונות שלו: "אני אוהב רזות ואת לא". ברחתי משם כל עוד נפשי בי, בוכה כאילו מישהו מת, ברכב לבדי. איזו אכזבה, איזו שביזות. שנים חשבתי שכל הגברים חארות, כנראה שצדקתי.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   "אפילו המלצר דיבר איתי יותר ממנו"

   דייט 426 (ותודה לגולשת ליטל)

   אני בת 17, ויצאתי עם מישהו מהשכבה שלי שחיזר אחריי מלא זמן. הלכנו לסרט ולא דיברנו במהלכו, אבל זה עוד איכשהו הגיוני. הבעיה היא שגם לא דיברנו אחרי הסרט. ישבנו בבית קפה, חייכנו אחד לשניה. זרקתי מדי פעם הערות על הסרט והוא "כן, אה?", "וואלה?", "מגניב". וזהו. דייט של חצי שעה בשתיקה נוראית.
   בהתחלה ניסיתי להוציא ממנו איזו מילה אבל כשראיתי שזה אבוד, פשוט המשכתי לשתוק ולבהות בנייד שלי ובהודעות שצצו על המסך. הוא אכל והסתכל לצדדים. אנשים שישבו מסביבי הביטו בי והרגשתי ממש מפודחת. אפילו המלצר דיבר איתי יותר ממנו. בסוף הדייט הוא אמר לי שהוא שמח שיצא לנו לשבת ולדבר קצת. אמרתי לו בדגש על הקצת. הוא נעלב ומאז לא דיברנו. לא שיש לי בעיה עם זה.

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו לכאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".