פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "לבחורה היה תקוע תירס בשיניים"

   דייט עם אובססיבי לתזונה, דייט שנתפס על חם ודייט עם תירס מחייך. פרויקט הדייטים המביכים מצליח שוב להפתיע

   למדור האחרון של פרויקט הדייטים המביכים: "תקני לי גבינה, זיתים ותירס. אני רעב"

   פיצה (ShutterStock , White78)
   והוא בחוצפתו אומר: "אל תאכלי את זה, זה משמין"

   דייט 421 (ותודה לגולשת מ')

   הכרתי באינטרנט בחור שגר במרחק של שעתיים נסיעה ממני. שוחחנו קצת בפייסבוק והחלטנו להיפגש.

   הוא הגיע לבית הקפה שקבענו, ובלשון המעטה נראה שונה לחלוטין מהתמונות. לא נתתי לזה להפריע לי, התיישבנו וחיכינו למלצר. בזמן שחיכינו למלצר, הבחור לא הפסיק לדבר על דיאטות, אוכל בריא ומכון כושר. ראוי לציין שאני בחורה רזה וגם הוא היה רזה, וכשהמלצר הגיע לקחת הזמנה, הבחור טען שהוא לא רוצה אוכל מכיוון שהוא לא אוכל אחרי השעה שש בערב, ושהוא רק ישתה מים. כשהזמנתי פיצה, הבחור השתתק ושאל אם אני בטוחה שאני רוצה את כל הקלוריות האלה. כמובן שלא ייחסתי לזה ממש חשיבות, וכשהפיצה הגיעה הבחור לא הפסיק להעיר לי כמה שזה משמין ואיזה זבל אני מכניסה לגוף, ולא הפסיק לחפור במשך שעה שלמה על אוכל בריא ומכוני כושר.

   סיימתי את הפיצה מהר והבחור לקח אותי הביתה, ורגע לפני שיצאתי מהאוטו שלו הוא הוציא חפיסת שוקולד שהוא קנה בשבילי. באותו רגע עלתה בי תקווה, אמרתי לעצמי שאולי הבחור לא כל כך נורא, אבל אז הוא אומר: "אבל תשבעי שאת לא אוכלת את השוקולד הזה אחרי הפיצה". וכן, הוא היה רציני. יצאתי מהרכב מבוהלת ומאז אני מסננת את הבחור.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   הדייט הכי משעמם ever

   דייט 422 (ותודה לגולשת האנונימית)

   יצאתי למועדון עם חברות והכרתי שם מישהו שהיה נראה חמוד. דיברנו קצת במסיבה והחלפנו טלפונים.
   יום למחרת הוא כבר התקשר והתעניין ורצה שנצא לדייט, אז זרמתי והסכמתי. הלכנו לשבת בבית קפה על הים, ובמשך הנסיעה שהוא אסף אותי הוא לא דיבר מילה וגם בבית קפה הייתי ממש צריכה לדובב אותו כדי שידבר ולנסות לסחוט ממנו נושאי שיחה לדבר עליהם.

   בשלב מסויים הוא הלך לשירותים, והתקשרתי לחברה שלי וסיפרתי לה שאני נמצאת עם הבחור הכי משעמם בעולם, שאני לא סובלת אותו ושאני רק רוצה לברוח הביתה, רק לא ידעתי שכל הזמן הזה הבחור היה מאחורי, ושמע כל מילה ומילה שאמרתי עליו בשיחה. הוא התעצבן, יצאנו מבית הקפה, וכל הדרך הוא רטן למה אני אומרת עליו ככה. הרגשתי לא נעים אבל חשבתי שיותר לא אשמע ממנו, אבל מה שמצחיק הוא שאחרי הדייט הזה הוא עוד המשיך להתקשר ולהציק לי.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   "היה לה גשר בשיניים שהיו תקועות בו חתיכות של תירס"

   דייט 423 (ותודה לגולש רמי)

   כשהייתי בצבא הכרתי מישהי באתר הכרויות. היא נראתה יפה בתמונות, סיפרה שהיא בדיוק השתחררה, וקבענו להיפגש.
   כשנפגשנו גיליתי שהיא שיקרה לגבי הגיל שלה. היא לא הייתה בת 21 אלא בת 27, והכי גרוע, היה לה גשר בשיניים שהיו תקועות בו חתיכות של תירס. על המקום חתכתי ואמרתי לה שזה לא מתאים. היא נעלבה, אבל קצת מודעות עצמית לא תזיק לה.

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו לכאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".