פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אל תשפוט אדם על פי תחתוניו

   אומרים שתמונה שווה אלף מילים. יש מי שחושב שכשאתה מופיע בה בלי חולצה, היא לא שווה אפילו אחת. אתם תחליטו

   (צילומי אילוסטרציה: ShutterStock)

   הצד שלה: חיוך עדיף על פני תמונה של השרירים שלך

   מעולם לא שידכו לי מישהו. אולי לא האמינו שאני שווה את זה. השבוע השבתתי את הפרופיל שלי באתר ההיכרויות ויצאתי לדייט דרך שידוך. הדרך לדייט הייתה מעייפת, הרבה שיכנועים עצמיים ללכת על זה. הסיבה: תמונת הפרופיל שלו.

   מילותיו הראשונות היו נכונות, הוא היה מקסים כבר בשיחה הראשונה, אבל אבוי לאותה תמונה בו, תחזיקו חזק, הופיע הדייט שלי בתחתוני טנגה בצבע צהוב זוהר. אאוץ'.

   ברצוני לפנות לכל אותם הגברים שחושבים שזה עושה עלינו רושם- זה לא. אתם לא מבינים בכלל עד כמה תמונת הפרופיל שלכם משפיעה על מה שאנחנו חושבות עליכם. הבחירה בה צריכה להעסיק אתכם לא פחות מבחירת המילים שלכם בדייט הראשון, וקבלו עצה, לעולם אל תבחרו לתמונת הפרופיל שלכם תמונה בה אינכם לובשים חולצה ו/או מכנסיים, זה לא באמת עושה לנו את זה. הפעם הראשונה שארצה לראות אותך בלי חולצה תהיה כשנגיע למיטה, ועד אז הדרך ארוכה ומפותלת.
   אל תעשו פוזה למצלמה. יש לכם חיוך יפה? חייכו, תהיו חמודים, פשוטים, כמו שאתם. עדיף לא לעשות לעצמכם סלפי. תנו למישהו לצלם אתכם או תעלו תמונה מאיזו ארוחה משפחתית או מפגש עם חברים.

   אומרים שאין הזמדנות שנייה ליצור רושם ראשוני. לא חבל שתהרסו לכם את זה? רק בגלל שאני לא מוותרת, הסכמתי לצאת לדייט הזה וגיליתי טיפוס מעניין, חכם, חמוד מאוד וההפך ממה שאותה תמונת פרופיל שידרה. אז אני אולי הרווחתי, אבל לא חבל על כל הגברים שהתפספסו להם בדרך בגלל תמונת פרופיל לא נכונה?

   רחלי אברייג'

   הצד שלה: רוצה לראות את כל החבילה

   לא מתאים להביא כאן דעה נגדית של גבר, כי רוב הגברים יעדיפו להסתכל על הגוף הנשי בלבוש מינימאלי, ולכן הפעם הכוח הנשי כאן שולט. אני הבחורה שמעדיפה לראות כמה שיותר, וזה אחרי שנפלתי לא פעם בגלל תמונות פרופיל שמציגות פנים יפות ובדייט גיליתי שכל שאר חלקי הגוף לא תואמים את ההשלמה שעשיתי לעצמי בראש. זאת אומרת, הפנים היו יפות, הגוף היה בהמתי. לא שיש לי בעיה עם שמנים. אני פשוט חושבת שעדיף לומר את האמת ולא להסתיר את פלג הגוף התחתון שלך בכל תמונה, כאילו גם לדייט תגיע רק עם הראש.

   בנוסף, ולא פחות חשוב, אני פחות בקטע של גברים שעירים ומעדיפה עוד לפני הדייט הראשון שתשלח לי תמונה שלך בים או בבריכה, כדי שאוכל לוודא שהשיערות היחידות שמבצבצות בתמונה הן אלו שעל הראש שלך.

   זה יתרון גדול לדעת איך הגבר שלי נראה מתחת לבגדים, ואם יש שם גם ריבועים שעבדת עליהם קשה, למה לא להראות אותם? אני חושבת שתמונת פרופיל צריכה להכיל כמה שיותר מידע על הבחור, ולכן בעד להראות כמה שיותר, ואני לא מדברת רק על הגוף. החברים שמופיעים לצידך בתמונה ישפיעו על דעתי (אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה) והמקום בו התמונה צולמה לא רק יגלה איפה אתה אוהב לבלות, הוא גם עלול לתת חשיפה ראשונה לאופי שלך. טבע וחו"ל, בעיקר אם מדובר בפעילות אתגרית, יציגו אותך כאדם שאוהב הרפתקאות, תמונה שלך עם כלב או חתול תציג פן יותר רגשי אצלך וכך הלאה.

   נחזור שנייה לעניין הגוף לשמו התכנסנו, חשוב לציין שהמלצתי תקפה רק לאנשים שיש להם מה להראות. אם אתם רזים מדי, מלאים מדי או שעירים מדי, לא צריך להסתיר את זה, אבל גם לא מומלץ להראות לנו יותר מדי מזה. העניין הוא במינון.

   מלי שרון