פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "תקני לי גבינה, זיתים ותירס. אני רעב"

   דייט עם אוכל סוכר כפייתי, דייט עם מסריחול ודייט עם רשימת מכולת. פרויקט הדייטים המביכים מצחיק מתמיד

   למדור האחרון של פרויקט הדייטים המביכים: "באמצע הדייט הוא גנב סוכר מהשולחן"

   ריח מסריח (ShutterStock)
   שנחתוך את הדייט אחרי 5 דקות?

   דייט 418 (ותודה לגולשת האנונימית)

   הכרתי מישהו ממש נחמד באינטרנט. דיברנו הרבה, היו לנו המון נושאים משותפים והשיחה ממש זרמה. למרות שלא הייתה לו תמונה מעודכנת לשלוח לי, הסכמתי לצאת איתו.
   נפגשנו והוא היה ממש נמוך ורזה, וגם היה לו לכלוך בשיניים וריח של זיעה, אבל לא היה לי נעים לחתוך אז המשכנו לקולנוע. ראינו סרט והוא לא הפסיק לדבר ולהתלונן על כמה שהסרט לא מושקע, ועל כמה שהכיסאות לא נוחים.
   בקיצור, הוא היה נוראי.

   אחרי שסוף סוף הסרט נגמר, הצעתי שניקח מונית הביתה כי אוטובוס יש רק עוד שעה וחצי, אבל הוא לא הסכים ואמר שנחכה כי הוא רוצה לחסוך את ה-20 שקל הפרש.
   בסוף הערב הוא שאל אותי אם הרגשתי את ה"קליק". כמובן שלא דיברנו יותר.

   סלולרי (ShutterStock)
   אפשר גם להסתמס אתה יודע?

   דייט 419 (ותודה לגולש א')

   הכרתי מישהו נחמד באתר היכרויות (אני הומו), אבל הרגשתי שמדובר בבחור די מוזר. הוא סירב לשוחח בהודעות והתעקש רק לשוחח בטלפון, וגם אם הייתה לי את השאלה הכי פשוטה בעולם, הוא דאג להתקשר ולענות לי עליה. מפה לשם, הסכמתי להיפגש איתו לדייט.

   בדייט הוא התחיל לאכול סוכר, ותוך כדי השיחה שם מלא סוכר בכוס המים שלו וערבב. הופתעתי ושאלתי במה מדובר, אז הוא אמר שהוא נורא אוהב סוכר ואין לו בעיה לשתות כוס מים עם 4 כפיות סוכר, וזה מה שהוא עשה. במשך כל הדייט הוא לא הפסיק לאכול סוכר, וגם כשהוא הלך לשירותים הוא לקח איתו סוכר.

   בסוף הדייט ראיתי שזה לא הולך לשום מקום וניסיתי לרמוז לו, אבל הוא התעקש להמשיך להסתובב איתי למרות שירד עלינו גשם. באיזשהו שלב הייתי חייב להיות טיפה חוצפן ולבקש ממנו ללכת, כי יש גבול למה שאני מסוגל לסבול. לא דיברנו מאז.

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)
   סל קניות לדייט ראשון

   דייט 420 (ותודה לגולשת מור)

   היה איזה בחור שהכרתי בצבא שרצה שנצא יחד, ואחרי שביקש כמה פעמים, הסכמתי ויצאנו לדייט ראשון.
   הוא בא לקחת אותי באוטו שלו ונסענו לקניון. הוא רצה מילקשייק ושאל אותי אם אני רוצה ואמרתי שכן. הוא שילם על עצמו בלי אפילו לחשוב לשלם עליי.

   כבר חשבתי שלא נדבר יותר, אבל אחרי הדייט הוא ממש רדף אחריי והציק לי, אז אמרתי שאני אתן לו עוד צ'אנס. כשהסכמתי להיפגש, הוא התחנן שאבוא אליו באוטובוס כי אין לו כסף לדלק, וגם ביקש ממני לקנות לו גבינה צהובה, זיתים ותירס כי הוא רעב. אין גבול לקמצנות.

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו לכאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".