פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: מסע הישרדות לדייט השני

   הגולשת האנונימית מספרת איך הדייט שלה הגיב כשהיא קצת דחפה יותר מדי. רמז: כמו בתור, אסור לדחוף

   תמיד החמיאו לי שאני פושרית, דוחפת את עצמי ואחרים למטרה. בדייט שהיה לי השבוע הייתי פושרית ויצאתי פישרית.

   תחילה נדבר על האזור האפור הזה שבין הדייט הראשון לשני. דייט ראשון מוצלח במיוחד מעלה שאלות ותהיות על הדייט השני: האם הקסם ייעלם? מה הוא חשב עליי אחרי הדייט? האם אני יכולה להיות יותר משוחררת איתו? ואם התנשקנו בדייט הראשון, לאן יוביל השני?

   זו תקופה שעדיף לקצר אותה כמה שיותר. היה דייט ראשון מוצלח? קבעו דייט שני למחרתיים. במקרה שלי, הדייט השני התעכב בשלושה שבועות ושם החלו הבעיות.

   ויקטוריה בקהאם בפרימיירה של ויוה פוראבר בלונדון (GettyImages)
   גם היא פושרית

   בימים הראשונים הוא חיזר אחריי, שלח הודעות ותמונות פנים מכל מיני מקומות (מעולם לא הבנתי את ההגיון בזה. אני לא באמת רואה איפה אתה נמצא- זו תמונת פנים!). אממה, הוא עובד הרבה בחו"ל כך שלראות אותו מעבר לוואטסאפ לא הזדמן לי.

   המתנתי. אחרי קצת יותר משבוע ההתעניינות שלו בי ירדה. מספר ההודעות הוכיחו את זה, ודייט שני הוא קבע איתי רק לעוד עשרה ימים- כשהוא יחזור לארץ.

   הוא חזר ורגע האמת סוף סוף הגיע. אז קרה משהו שבכל מקרה אחר לא באמת היה מזיז לי- הוא ביטל. ביקש לדחות למועד אחר כי הוא נורא עייף. לגיטימי. הבעיה היא שאני ממתינה כבר שלושה שבועות, מדמיינת כל סיטואציה אפשרית של דייט שני, כשכולן מסתיימות בהתמזמזות קלה ומחרמנת ברכב שלו או שלי, לא אכפת לי, והוא, בחוצפתו, דוחה לי את החלום, ועוד שעתיים לפני הדייט. מאופקת לא נשארתי הפעם.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   הלוואי שהייתי נראת ככה, אבל לא משנה. אילוסטרציה.

   "סליחה? מה זאת אומרת אתה עייף? תתעורר. לך תשטוף פנים. תעשה גם איזו מקלחת קרה ובוא" אני עונה לו בלי חשבון, כאילו אנחנו במערכת יחסים של שנתיים. הוא מתנצל שוב ואומר שישמח שנקבע מועד אחר, אבל אני ממשיכה להטיח בו האשמות. "אתה יודע שביטלתי תוכניות במיוחד בשבילך? הייתי אמורה להיות עכשיו עם אמא שלי בבית החולים והיא עכשיו שם לבד, בודדה וערירית" ואני קולטת שאני מגזימה, אבל לא מצליחה להפסיק. CTRL Z פליז.

   הוא נלחץ. מיד אמר שאני נורא נחמדה אבל קצת חסרת פרופורציות, ושהוא לא מעוניין לצאת לדייט שני בלחץ הזה. פתאום אני נזכרת שזה באמת רק דייט שני. למה אני מתנהגת ככה? זו לא אני. האשמה כולה היא בזמן הזה, בו המתנתי ויצרתי מערכת יחסים דמיונית של שלושה שבועות עם הבחור, כי להזכירכם בראש שלי כבר יצאתי איתו לכמה דייטים.
   סיקרן אותי לגלות לאיזו מבין הסיטואציות שדמיינתי יתגלגל הדייט השני שלי איתו: ערב רומנטי שיסתיים בטיול על החוף או ערב מצחיק שיסתיים בלגלוג על כמה זה קיטשי לטייל על החוף? לא דמיינתי ואף לא לרגע אחד שהוא יסתיים עוד לפני שיתחיל.