פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: "היא אכלה סופלה עם קטשופ"

   דייט עם בחור מבולבל, דייט שכולו קטשופ ודייט עם האחות הגדולה. הדייטים הכי מביכים שלכם

   למדור האחרון של "פרויקט הדייטים המביכים": פרק ר"א

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)
   ספק : אילוסטרציה

   דייט 412 (ותודה לגולש ע')

   כשהייתי צעיר הלכתי ליום הסטודנט באוניברסיטת ת"א, ואני וחבר הסתובבנו בין הבמות וההופעות ונשארנו גם למסיבה שהייתה בלילה. לידינו רקדו שתי בנות מדהימות והתחלנו לדבר איתן, אבל אחרי כמה דקות התברר לנו שהן קטנות מאיתנו בכמה שנים טובות. כמובן שבאותו רגע חתכנו את העניין והתרחקנו מהן.

   אחרי כמה ימים פתאום ראיתי שאחת מהבנות הוסיפה אותי בפייסבוק ואמרה לי שאחותה "בדיוק כמוה", גם במראה, גם בתחומי העניין שלה ושהיא גם בגילי. זה היה נשמע לי מעניין, ואחרי שבוע יצאתי עם האחות הגדולה.

   זה היה מקרה קלאסי של "למה לא אמרת שאחותך יפה ממך", רק הפוך: האחות הגדולה בכלל לא הייתה יפה כמו הקטנה, והן גם לא היו דומות בכלום. ישבנו בבר בת"א, דיברנו וקצת צחקנו, אבל לא הייתה כימיה מיוחדת. חשבתי שזה יכול אולי להתקדם לאנשהו, אבל אז היא סיפרה לי שהיא "אוהבת רק קרביים". כג'ובניק ישראלי גאה, לא יכולתי שלא להתפוצץ מצחוק ועוד להגיד, די בקול רם, "תגידי לי, מה את, בת 16?". שתי דקות אחרי זה כבר שילמתי על החשבון והלכנו כל אחד לדרכו.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אפשר להפסיק להתכתב בוואטסאפ, אתה לידי

   דייט 413 (ותודה לגולש אוריה)

   פרסמתי פעם סטטוס בפייסבוק על כמה שאני אוהב לאכול קטשופ, ובמקרה ידידה של חבר שלי ראתה אותו, עשתה לי לייק והתחלנו לדבר. השיחות היו מצויינות, היא גם הייתה די יפה, ואחרי כמה זמן קבענו להיפגש.

   כשנפגשנו איכשהו עלה שוב עניין הקטשופ, והיא סיפרה לי שלא רק שהיא אוהבת קטשופ, אלא שהיא אוכלת הכל עם קטשופ. אמרתי לה שגם אני ככה ושזה כיף לדעת שאני לא לבד. שנינו אכלנו המבורגר וצ'יפס עם, כמובן, קטשופ, אבל השיא היה שהיא הזמינה סופלה וגם אותו היא הטביעה בקטשופ. לא ידעתי איפה לקבור את עצמי מרוב בושה.

   ביום שאחרי היא שלחה לי סמס שהיא מצטערת שהיא הביכה אותי ושהיא לא באמת אוהבת לאכול סופלה עם קטשופ, אלא היא סתם ניסתה להרשים אותי. תכלס, הרשימה אותי עד כדי כך שמאז לא עניתי לה יותר.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   לחיי סיום הדייט הזה

   דייט 414 (ותודה לגולשת האנונימית)

   לפני שנתיים קבעתי עם בחור שהכרתי באתר הכרויות שהוא יאסוף אותי מרחוב בן גוריון מהדירה ששכרתי בגבעת שמואל.

   הוא התקשר בדיוק בזמן שקבענו ואמר לי שהוא ברחוב והוא לא רואה אף כיכר כפי שציינתי בהסבר שלי. אמרתי לו שלא יכול להיות ואם הוא בטוח שהוא במקום הנכון, והוא אמר לי: "כן, אני ברחוב בן גוריון בקריית שמונה". המסכן הזה נסע יותר משעתיים למקום שאני בכלל לא גרה בו.

   לא משנה כמה ניסיתי לשכנע אותו שנפלה כאן טעות, הוא חשב שסתם עבדתי עליו, ומאז לא דיברנו.

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו לכאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".