פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   תסכימו לצאת לדייט עם מכוער?

   האם חשוב לתת צ'אנס גם כשהמשיכה לא קיימת? שרון אומרת ברור, רועי מסרב נחרצות ואתם- מצביעים

   (צילומי אילוסטרציה: ShutterStock)

   הצד שלה: אוהבת ברווזונים מכוערים

   ברור שאני רוצה לצאת עם החתיך של השכבה, אבל איתו זה פשוט יגמר רע. יופי יש בכל מקום והוא מגיע תמיד עם טונות של בטחון עצמי ושחצנות. לעומתו, מגיע האדם המכוער, שעבד כל חייו קשה כדי להשיג את מה שהיפה קיבל בחיוך וקריצה ומוכיח, שחור על גבי לבן, שאיתו זה הדבר האמיתי.

   בן הזוג האחרון שלי היה בחור פחות אטרקטיבי, לפחות כך חברותיי טענו (הן קראו לו פינגי כי הוא היה דומה לפינגווין), אבל אני לא ראיתי את הפגמים שבו. מפרצים, משקפיים, חצ'קונים, שיער במקומות לא נכונים, אז מה? בסופו של דבר הייתי מאוהבת באדם מקסים שעשה אותי מאושרת.

   אז נכון, בהתחלה עניין המשיכה קצת הפריע וגרם לי לחשוב על בנים אחרים כשהתנשקנו, אבל כשלמדתי להכיר אותו נמשכתי לדברים אחרים שלא ראיתי במבט ראשון. חוץ מזה, עד כמה שזה נשמע רע, פחות חששתי שהוא יבגוד בי יום אחד או יקום ויעזוב. מאחר שרבות נרתעו ממנו, הרגשתי מיוחדת, כאילו רק אני יכולה למצוא את היופי שבו. בסוף הוא זרק אותי הכלב, הבין גם הוא שהיופי פחות חשוב, ובאופי מעולם לא הייתי מושלמת.

   (שרון ינאי)

   הצד שלו: קודם כל שלחי תמונה

   אל תמהרו לשפוט אותי, כל יפי הנפש שמצקצקים עכשיו מול המסך. אתם גם כאלה. מי מאמין היום בבליינד דייט? אני רוצה לראות תמונה לפני שאני יוצא לדייט, ואחת לא מספיקה לי. גם תמונת פנים לא. אני בוחן אותן, מוודא שהן עומדות בסטנדרטים שלי, וכן, חמקתי לא פעם מדייט כשגיליתי שהבחורה שיקרה לי לגבי המראה החיצוני שלה. אם את מכוערת, לפחות תהי מספיק כנה כדי להודות בזה.

   אתם בטח שונאים אותי עכשיו, אבל לפני שאתם ממהרים לסקול אותי בתגובות, תסתכלו שניה על הצד החיובי שבלסרב למכוערת.

   לדייט עם מכוערת לא תשקיעו. תאחרו לה בלי להרגיש לא נעים, תגידו מה שבראש שלכם בלי לשקול מילים ובסוף ברוב חוצפתכם אולי גם תציעו לחלוק את החשבון ושהיא תשאיר את הטיפ. בזמן הזה, היא משקיעה שעות בהכנות לדייט עם נסיך חלומותיה, מנסה לצפות מראש מה תגיד ואיך היא צריכה להגיב, היא תתבשם, תתאפר, תוריד שיערות מהרגליים והכל בשביל שתגידו לה בסוף הדייט "שמעי, זה לא את. זה אני". אתם יכולים למנוע את זה ופשוט לסרב מראש.

   אז כן, חשוב לתת צ'אנס וכולם שווים ובלה בלה בלה, אבל אי אפשר לקיים זוגיות בלי משיכה, וכשהמשיכה לא שם- היא פשוט לא שם. זה לא ישתנה. אז במקום לבזבז לשניכם את הזמן ולשבור לה את הלב בשלב מאוחר, עדיף לצאת לדייט כשעל המראה החיצוני אתם פחות או יותר סגורים.

   (רועי מור)