פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: לערב אחד הרגשתי סינדרלה

   הגולשת האנונימית מספרת איך הדייט שלה הגיב שניה אחרי שנישקה אותו. רמז: הנסיך התגלה כצפרדע

   הכרתי בחור בטינדר, ארץ הפלאות של עולם הדייטים. חמוד, גר לבד, עובד במשרה מכובדת, בעל תואר ראשון ועושה את דרכו לשני. רזומה מפואר, בחור עם קבלות, נסיך אמיתי. אני לא מאלה שממהרות לצאת לדייטים אבל כאן הייתה לי הרגשה טובה. הוא הזמין והסכמתי ישר, אפילו ניסיתי להיות ספונטנית וסיפרתי לו שאני פנויה להערב, אבל חייבת לחזור הביתה עד חצות, שלא יחשוב שהספונטניות שלי תמשיך איתו אחרי זה למיטה.

   אין לי ציפיות. נפגעתי בעבר ואני יודעת שהסיכוי שזה יקרה שוב גבוה. התפוח המורעל הזה תמיד מוצא את עצמו בסלסלה שלי.

   נפגשנו בבית קפה, הגעתי לבד. הייתה לנו שיחה מדהימה, הוא אכן היה צ'ארמינג, לא הפסקנו לצחוק. כבר החלו להן מחשבות על עתיד משותף, טיפשונת שכמוני. שוב אני תוהה לעצמי האם זה האביר? האם הוא סוף סוף הגיע? אחרי שנים בהם טיפח את סוסו רק לכבודי? אני מנסה להסתיר את התרגשותי מהבחור ולא מצליחה.

   סוס לבן דוהר (ShutterStock , Makarova Viktoria)
   הסוס כבר כאן. האביר בדרך

   בסיום הדייט ניגשנו לכרכרה שלו, סתם איזו טרנטה אבל אני כבר לגמרי בעננים. אמרתי לו שמאוד נהנתי, הוא אמר לי שגם הוא, ושאלתי אותו אם הוא רוצה להיכנס לרכב כי נורא קר בחוץ. הדבר האחרון שהיה לי באותו רגע זה קר. התנשקנו והשעה כבר כמעט חצות. אלו היו שניות קסומות. הנשיקה הטובה ביותר שהייתה לי. לפתע הוא הסיט את מבטו, נראה נבוך. יכולתי להתעלם אבל אני תמיד חייבת לדעת הכל, אז הייתי חייבת לשאול במה מדובר. הוא סירב לומר והמשיך להיראות נבוך. שוב אני מנסה להבין ואומרת לו שהכל יהיה בסדר, שלא יתבייש להגיד. מה אני עושה לעזאזל? ctrl z במיידי על כל זה.

   "זה לא בגללך", הוא אומר לי, "אבל זאת פעם ראשונה שאני מתנסה עם בחורה". cntrl z אני מבקשת, cntrl z! למה הכפתור הזה לא עובד?!
   "זאת אומרת, התנסת עם הצד השני?" אני שואלת, ושוב, לא מתארת לעצמי מה הולכות להיות ההשלכות של פרץ הסקרנות שבי. "כן, ורציתי להתנסות עם נשים, אבל אני מבין שזה לא זה" הוא עונה ללא היסוס. פצצה הוטלה עליי. האביר שלי בכלל מחפש לו אביר אחר, סוסו דוהר חזרה אל האופק כשאני לא עליו. הוא קצת צוחק עליי הסוס עכשיו, אני בטוחה.

   השעה כבר אחרי חצות, הכרכה המלכותית הפכה לדלעת ואני חוזרת לביתי ובולסת אותה ביגון, משאירה פירורים בכל עבר. גם ככה מחר אצטרך לנקות. אם אני לא סינדרלה, לפחות אוכיח לעצמי שלכלוכית אני יכולה להיות.

   כרכרה (ShutterStock)
   רגע לפני חצות, במצב הצבירה הפחות טעים שלה

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק מהחיים?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת.

   הקישור לא עובד?
   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   "עושים CTRL Z": מחכים לסיפורים שלכם

   בטור שעבר: "ידעתי שזה לא יקרה בינינו"