פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מיומנה של ילדה חסרת מושג: פרק ראשון

   תכירו: זאת נטע וסרמן, ילדה חמודה אבל קצת שונה. היא כמעט בת 16, תלמידה טובה, אוהבת מוזיקה, קצת ביישנית, חברה טובה ומלאה בסודות. מה הן? תכף תגלו

   בעקבות נטע וסרמן פרק 1 (ג'רמי יפה)
   היי, אז אני נטע וסרמן. תישארו, יהיו קטעים.

   אני נטע וסרמן, אומרים שאני חמודה אבל קצת שונה. במהלך הפרקים תלמדו להכיר אותי ולשמוע קצת על החיים שלי. אני עוד מעט בת 16, תלמידה טובה, אוהבת מוזיקה נכונה, חברה טובה, קצת ביישנית ומלאה בסודות, בדיוק כמו של כל בת טיפשעשרה בגילי.
   אני מאוהבת בחתיך של השכבה, גומא. רק שהוא לא יודע את זה. וגם אם כן, זה לא היה מעניין אותו במיוחד, כי הוא יכול להשיג כל אחת. אפילו את לירז. הלהקה האהובה עלי נטע היא בל וסבסטיאן. זה במקרה גם הספר השמיני האהוב עלי והשם שאני בוחרת לעצמי בתור יוזר לכל דבר באינטרנט.

   בעקבות נטע וסרמן פרק 1 (ג'רמי יפה)
   מעולם לא קראתי את הדף האחרון של אף ספר. זה מוזר מדי?

   את כל מה שאני יודעת למדתי מספרים. אני יכולה לקרוא מהבוקר עד הלילה. לקרוא ספר זה הדבר האהוב עלי ביותר בעולם. למדתי לאהוב ספרים מסבתא שלי (שהיא דמות בפני עצמה, ויום אחד, כשיהיה לי זמן, אספר לכם קצת עליה). וידוי מוזר - קראתי לדעתי קרוב לאלף ספרים בחיים שלי, אבל מעולם לא קראתי את הדף האחרון שלהם. אין לי אומץ לסיים ספר. משהו בהרגשה שהוא נגמר ואיננו שובר לי את הלב. זה עושה אותי חנונית לקרוא כל כך הרבה?

   בעקבות נטע וסרמן פרק 1 (ג'רמי יפה)
   קולטים את הבלונדינית משמאל? זאת לירז שיינר

   לא קל להיות מאוהבת בחתיך של השכבה, במיוחד כשאין לו מושג מי את בכלל. עוד בעיה היא לירז שיינר, הדבר הכי יפה בעירוני א' עד ת', שזכתה כבר לכמה איזכורים ב"דנה סלבס" ואיכשהו גורמת להכל להיראות הרבה יותר קל. יש צורך לציין שהיא בלונדינית טבעית?

   בכל מקרה, אני לא אחת שאומרת נואש בקלות ומוותרת רק בגלל שמישהו פעם אמר שהחזק והיפה שורד. למזלי גומא ואני לומדים באותה כיתת הכימיה. שיעור שאני מעבירה 85% ממנו בלהגניב לו מבטים מתוקים ומפתים. חבל רק שהוא יושב עם הגב אלי.

   בעקבות נטע וסרמן פרק 1 (ג'רמי יפה)
   אני תמיד קצת מצוננת. גם בקיץ

   החלטתי שעכשיו, רגע לפני גיל 16, הגיע זמן לשינוי בחיים שלי. אני עוד לא יודעת מה. אל תבינו אותי לא נכון - אני אוהבת את עצמי וחושבת רק דברים טובים על עצמי, אבל אולי כדאי לי להיפתח קצת לדברים אחרים ולנסות דברים חדשים בחיים? אין לי מושג מה צריך, לקרות אבל אני מרגישה שמשהו צריך להשתנות.

   נ.ב. לא אמרתי לכם, אבל אני תמיד קצת מצוננת. גם בקיץ.