פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: פרק ר'

   דייט עם פסיכופט אובססיבי, דייט עם בחור רגיש במיוחד ודייט עם פמיניסטית מוגזמת. הדייטים הכי מביכים שלכם

   למדור האחרון של "פרויקט הדייטים המביכים": חלק ק"ט

   1)	חופשה-ים (ShutterStock)
   מישהו פה ראה יותר מדי שידורים חוזרים של "משמר המפרץ"

   דייט 406 (ותודה לגולש האנונימי)

   אני עובדת בחנות נעליים, ובאחת המשמרות שלי הגיע לחנות בחור. אחרי שלוש שעות בהן הוא מדד בערך חצי חנות, הוא בחר זוג, לא לפני שהוא קרע חתיכה מהקופסה שלהן, כתב עליה את הטלפון שלו וביקש שאתקשר אליו. לא התקשרתי כי לא הייתי מעוניינת, וזרקתי את הקרטון לפח.

   למחרת קיבלתי שיחת טלפון ממספר לא מוכר. מתברר שהבחור בא לחנות לחפש אותי, ולקח את מספר הטלפון שלי מהמנהלת שלי. נתתי לו קרדיט על ההשקעה, החלטתי לתת לו הזדמנות, וקבענו לצאת באותו ערב.

   הוא אסף אותי באיחור של חצי שעה, וכשנכנסתי לאוטו, הוא שאל אותי אם בא לי ללכת לטייל בחוף הים. הסכמתי, ובמשך יותר משעה טיילנו החוף והיה ממש משעמם. בקושי דיברנו, עד שראינו אור מוזר שהגיע מהמים. כשהתקרבנו, ראיתי שמדובר בשני אנשים ששחו שם עם פנס, אבל הבחור שיצאתי איתו התחיל לצעוק שהם טובעים והוא רץ "להציל" אותם. למרבה הפלא הם לא טבעו אלא סתם שחו להנאתם, ובמשך חמש דקות עמדתי על החוף בפה פעור, עד שהוא חזר כולו רטוב.

   במשך חודש שלם אחרי הדייט הזה הוא לא הפסיק להתקשר אלי, להתקשר לחנות שאני עובדת בה ואפילו לבוא לחפש אותי בעבודה. היו גם פעמים שהוא עמד מחוץ לחנות, וחיכה שאסיים לעבוד. בסוף הוא ויתר.

   דייט 407 (ותודה לגולשת ק')

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אבל הם כל כך התאימו. בווווו הווווו

   יצאתי לדייט עם בחור מהשכבה מעלי. הוא עשה רושם של נחמד ורציני, דיבר הרבה על טיולים שהוא עשה, ועשה לי חשק להכיר אותו יותר.

   כשיצאנו לדייט הלכנו לסרט, ובחרתי לנו סרט די קליל, משהו קיטשי אמריקאי על אהבה נכזבת שמסתיימת (כמובן) עם סוף טוב. ברגע שהסרט התחיל להיות "מרגש", הבחור לא הפסיק לבכות. השיא היה כשהבחור והבחורה בסרט נפרדו, ואז הוא ממש מירר בבכי, וזאת היתה קומדיה רומנטית! גם בסוף הסרט כשהם חזרו זו לזרעותיו של זה, הוא המשיך לבכות כמו ילדה קטנה. אני מניחה שהוא לא התגבר על האקסית או שממש הבאתי לו דיכאון.

   לא נפגשנו יותר אחר כך, וגם בבית הספר השתדלתי לא להיתקל בו בטעות.

   דייט 408 (ותודה לגולש יוסי)

   אישה אופניים (ShutterStock)
   נראה לך שאני צריכה עזרה עם הגלגל?! אני פמיניסטית!

   הכרתי מישהי ממש נחמדה בפייסבוק, ואחרי כמה שיחות שאלתי אותה אם בא לה שנצא מתישהו. היא אמרה שכן, אבל שאדע מראש שהיא מאוד פמיניסטית, שאין מצב שאני משלם עליה בדייט ושהיא זו שתבוא לאסוף אותי. אמרתי לה שאין בעיה וקבענו לשבת בערב.

   בשבת בערב היא התקשרה להגיד לי שהיא למטה ושאני ארד, וכשירדתי גיליתי שהיא באה לאסוף אותי עם אופניים. אין לי בעיה שהדייט שלי תאסוף אותי, אבל עם אופניים? אם היא לא רצתה שאאסוף אותה, יכולנו לקחת מונית.

   לא היה לי נעים להגיד לה על זה משהו, וככה יצא שנסענו לשתות בירה על אופניים. בחזור היא קצת זגזגה על האופניים, ואני בכלל לא הצלחתי להרכיב אותה. בסוף הזמנתי לנו מונית. לפחות על זה היא לא כעסה.

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו לכאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".