פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: חלק ק"ט

   דייט עם סופרת גברים משונה, דייט עם שומר סביבה דוחה ודייט עם לחוצת חבר סחית. הדייטים הכי מביכים שלכם

   למדור האחרון של "פרויקט הדייטים המביכים": דייט עם בעלת שיניים גרועות, דייט עם קמצן ושקרן ודייט עם בחורה רגישה במיוחד

   דייט 403 (ותודה לגולש א')

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אני לא רק מספר, יש לי רגשות!

   הכרתי בחורה באתר היכרויות, דיברנו קצת והכרנו זה את זו, ובגלל שהיא מצאה חן בעיניי, קבענו להיפגש בשבת בערב.
   יצאנו לפאב, ובאיזשהו שלב במהלך הדייט היא סיפרה שזה יום ההולדת שלה ושהיא תשמח לחגוג אותו איתי אצלה. הלכנו אליה, שכבנו, והיה ממש כיף. נשארתי לישון אצלה, וכשהתעוררנו בבוקר, רציתי לחבק אותה ולהגיד לה בוקר טוב. להפתעתי, היא דחתה אותי ואמרה לי שלא יכול להיות בינינו כלום, בגלל ששכבנו. ואז היא גם הוציאה דף שהיו רשומים בו 31 שמות של בנים, כשאותי היא רשמה כמספר 32. לפחות שכבנו!

   דייט 404 (ותודה לגולשת אידה)

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אפילו נייר טואלט אין בבית הזה?

   איכשהו נגררתי עם חברה לאיזה פיק-אפ בר בת"א כי היא הבטיחה לי שיש שם גברים איכותיים. במשך כל הערב לא קרה כלום, אבל בדיוק כשהתכוונו ללכת, ניגש אליי בחור שהקסים אותי בישירות שלו ובאיך שהוא דיבר, והסכמתי להישאר לשתות איתו בזמן שחברה שלי חזרה הביתה. אחרי כמה בירות ופלירטוטים הלכנו אליו הביתה, כשלא היתה לי כוונה לשכב איתו אלא סתם להעביר איתו את הלילה בכיף.

   כשהגענו אליו הייתי חייבת לשירותים. עשיתי פיפי, ואז גיליתי שלא היה שם נייר. קורה, חשבתי לעצמי, וכנראה שהרגשתי ממש בנוח איתו, כי צעקתי לו מעבר לדלת שנגמר הנייר ואם הוא יכול בבקשה להביא לי.

   התגובה שלו זעזעה אותי: "נייר? אני לא משתמש בנייר. היית פעם בהודו? הם מנגבים שם עם היד. זה גם יותר אקולוגי וגם גורם לך להתחבר לעצמך יותר". בגלל שהתשובה שלו ממש הרגיזה אותי ניגבתי עם אחת המגבות שהיתה שם. מיותר לציין שחתכתי הביתה די מהר.

   דייט 405 (ותודה לגולש האנונימי)

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אפשר יותר קיטש מזה?

   יצאתי לדייט שלישי עם מישהי, אחרי שבשני הדייטים הראשונים היה לנו ממש כיף יחד, וזאת למרות שהרגשתי שהיא לוקחת את הדברים יותר מהר ממני, וזה טיפה הרתיע אותי.

   היא הציעה שנלך לשבת בחוף הים בלילה עם שמיכה ותרמוס תה. כשחנינו ליד החוף, היא ביקשה שאכסה את העיניים כי היא הכינה לי הפתעה. היא קשרה לי את העיניים, ובמשך כעשר דקות הוליכה אותי ביד בלי שיש לי מושג לאן אני הולך או איפה אני נמצא.

   כשסופסוף עצרנו, היא אמרה שאני יכול להוריד את כיסוי העיניים. הורדתי אותו, ונחרדתי: היו שם שלוש חברות שלה שהחזיקו נרות ושרו שיר מביך שהמילים שלו דיברו על זה שאני אהבה חייה ושהיא רוצה להפוך את הקשר לרשמי. לא שהיתה לי בעיה להפוך את הקשר לרשמי, אבל למה לעשות את זה ככה? עד היום זה היה הדייט הכי מביך שהיה לי.

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו

   שלחו לכאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".