פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: חלק ק"ח

   דייט עם בעלת שיניים גרועות, דייט עם קמצן ושקרן ודייט עם בחורה רגישה במיוחד. הדייטים הכי מביכים שלכם

   פרויקט הדייטים המביכים: חלק ק"ז

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   יש לי משהו בשיניים?

   דייט 400 (ותודה לגולש יואל)

   הכרתי מישהי באתר היכרויות של צמחונים וטבעונים, ואחרי כמה שיחות קבענו להיפגש. יצאנו יחד לפאב והיה ממש כיף, ובסוף הערב היא שאלה אם אני רוצה לבוא אליה הביתה. הלכנו אליה, לא עשינו יותר מדי כי היינו גמורים, ונרדמנו.
   כשקמתי בבוקר, רציתי לצחצח שיניים עם האצבע, אבל לא מצאתי משחת שיניים. שאלתי אותה איפה יש משחת שיניים, והיא אמרה לי שאני כנראה לא טבעוני אמיתי, שמשחות שיניים נוסו על בעלי חיים ושהיא משתמשת רק בסודה לשתייה כדי לצחצח את השיניים. כנראה לא שמתי לב לזה בפאב בלילה בגלל החושך, אבל בבוקר ראיתי פתאום שהשיניים שלה היו קצת חומות. שיניים כבר צחצחתי בבית, ויותר לא נפגשנו.

   דייט 401 (ותודה לגולשת האנונימית)

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אני סופר עד שלוש, ואז אנחנו בורחים מהיציאה האחורית

   מישהו שהיה איתי בשכבה הזמין אותי לצאת והלכנו יחד למסעדה. הכל זרם כמו שצריך ואפילו התנשקנו בזמן הארוחה, אבל לקראת סוף הארוחה הוא התחיל להגיד לי שאין לו כסף לשלם אבל אני לא צריכה לדאוג לגבי זה. שאלתי אותו למה הוא מתכוון וגם הצעתי לשלם בעצמי, אבל הוא אמר שהוא תמיד עושה אותו דבר כשלא בא לו לשלם: לשים שערה במנות שלנו, לקרוא למלצר ולהגיד שהוא לא מוכן לשלם על זה ומבקש להחזיר את זה למטבח. זה שהצלחות היו ריקות, לא הפריע לו.
   בתור מישהי שמילצרה קצת, לא יכולתי לסבול את זה, אבל שתקתי ואמרתי לו שאני הולכת רגע לשירותים. בדרך לשירותים שילמתי על הכל, וברחתי החוצה בלי שהוא ישים לב.

   דייט 402 (ותודה לגולש חיים)

   לחוצה מהפסיכומטרי (ShutterStock)
   למה הרגו אותו? הוא היה ממש ממש חמוד!

   יצאתי עם מישהי לסרט, וכשהגענו לקופה לא נשארו כרטיסים לשום סרט חוץ מסרט אימה. אני אישית לא אוהב סרטי אימה והיא אמרה שזה לרוב מפחיד אותה, אבל כבר קבענו שהולכים לראות סרט, אז קנינו כרטיסים ונכנסנו בכל זאת.
   הסרט היה די מפגר ומשעמם, ובשלב מסוים אפילו נרדמתי, עד שפתאום שמעתי צרחות ובכי והתעוררתי בבהלה. מסתבר שהדייט שלי נכנסה להתקף חרדה בגלל איזה קטע בסרט, וצרחה שהיא חייבת לצאת החוצה. יצאתי איתה, ולא ידעתי מה לעשות. היא רעדה כולה ובכתה, והרגשתי מאוד לא נעים. בסוף היא התקשרה לאמא שלה שתבוא לקחת אותה, וחיכיתי איתה שם עד שהיא באה.
   למחרת היא סימסה לי שאני אדם לא רגיש שלקחתי אותה לסרט אימה ושהיא לא רוצה שנדבר יותר בחיים. תודה על זה שחיכיתי איתה עד שאמא שלה באה ושניסיתי להרגיע אותה? זה דווקא לא קיבלתי ממנה.

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו!

   שלחו לכאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".