פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: חלק ק"ז

   למה במקומו של הדייט הגיע החבר הדוחה שלו, למה הסתיים הדייט בדממה דקה בשולי הכביש, ולמה, אופס, הסתיים הדייט בבית חולים. הדייטים הכי מביכים שלכם

   לפרויקט הדייטים המביכים ק"ו

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   שלום שלום, ואל תבוא לי בחלום

   דייט 397 (ותודה לגולשת נינה)

   הכרתי מישהו, ע', בפייסבוק, ושנינו הבנו זה מזו שאנחנו לא מחפשים משהו רציני אלא סתם משהו כיפי כדי להעביר יחד את הזמן. דיברנו בצ'אט כמה שבועות, אחרי זה עברנו לוואטסאפ, ולאט לאט השיחות הפכו יותר ויותר בעלות אופי מיני. בסופו של דבר קבענו להיפגש. ביום שבו היינו אמורים להיפגש הוא שלח לי סמס שהוא חולה. שאלתי אותו אם הוא רוצה שנקבע ליום אחר, והוא אמר שזה בסדר, ושניפגש כמו שקבענו. ההורים שלי היו בחו"ל, אז אמרנו שהוא יבוא אליי.

   בשמונה שמעתי דפיקה בדלת, וכשפתחתי אותה לא זיהיתי את מי שעמד שם. שאלתי אותו מיהו, והוא ענה שהוא חבר של ע', ושבגלל ש-ע' חולה הוא ייפגש איתי במקומו. חשבתי שזו בדיחה, אבל הוא אמר ש-ע' אמר לו שאני זורמת, וחבל לפספס הזדמנות כזו עד שכבר קבענו. טרקתי לו את הדלת בפרצוף, ועם ע' קבעתי ליום אחר, ולא הגעתי. איזה אפס.

   דייט 398 (ותודה לגולש האנונימי)

   נערה לבושה בשמלת מיני כחולה מחליפה גלגל (ShutterStock)
   עשתה ת'פדיחה שלה

   הכרתי מישהי באתר היכרויות וקבענו להיפגש. כשאספתי אותה, גיליתי פתאום שיש לי פנצ'ר, אז עצרנו בצד כדי להחליף גלגל. בזמן שהוצאתי את הג'ק ומפתח הגלגלים מהבגאז', היא התחילה לספר לי שהיא יודעת להחליף גלגל ושהיא רוצה להחליף את הגלגל במקומי. אמרתי לה שאין צורך כי היא תתלכלך, אבל זה הרגיז אותה, והיא קראה לי שובניסט והמשיכה להתעקש להחליף את הגלגל. בגלל שלא היה לי כוח להתווכח איתה, נתתי לה להחליף בזמן שעמדתי בצד ועישנתי סיגריה.

   המשכנו לנסוע, ובאחד הרמזורים שעצרנו בהם, ראיתי צמיג שעוקף את האוטו שלי ומתגלגל קדימה. מסתבר שהיא לא סגרה את הברגים כמו שצריך, והגלגל שהיא החליפה פשוט עף. את שאר הדייט העברנו בשתיקה בזמן שחיכינו לגרר.

   דייט 399 (ותודה לגולשת הדס)

   נער נותן בקבוק בירה לנערה עם שיער חלק ובלונדיני (ShutterStock)
   איך אני תמיד יוצאת עם דפוקים?

   חברה מהלימודים חפרה לי איזה חודש על ידיד שלה שאני חייבת להכיר כי היא בטוחה שאנחנו ממש מתאימים, בסופו של דבר נכנעתי ויצאתי איתו. הוא לקח אותי לחוף הים כדי שנראה את השקיעה, הביא סדין, אוכל לפיקניק וגם בירות.

   בשיחה איתו הוא היה די חמוד, אבל הרגשתי כל הזמן שהוא מנסה להרשים אותי. השיא היה כשהוא שאל אם אני רוצה לראות איך הוא פותח בקבוק בירה עם השיניים, בלי פותחן. הנחתי שאם הוא מציע הוא כנראה יודע לעשות את זה, אז אמרתי שכן. את הערב סיימנו באיכילוב, אחרי שהוא שבר לעצמו את השיניים הקדמיות וחתך לעצמו את השפה. התרשמתי.

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו!

   שלחו לכאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".