פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: חלק ק"ו

   דייט עם חמודה שהתגלתה כמטורללת, דייט עם ענק מחוצ'קן וקמצן ודייט עם שחיין טיפש. הדייטים הכי מביכים שלכם

   לפרויקט הדייטים המביכים: חלק ק"ה

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   ענק מחוצ'קן, שגם ציפה שאשלם עליו. יה רייט

   דייט 395 (ותודה לגולשת ש')

   בדיוק יצאתי מקשר ארוך, וידיד שלי הציע להכיר לי מישהו. אחרי קצת לחצים והבנה שאין לי מה להפסיד, הסכמתי לדבר עם השידוך בפייסבוק. השיחות זרמו ממש טוב, ולמרות שלא היו שם יותר מדי תמונות שלו ולא הבנתי בדיוק איך הוא נראה, קבענו להיפגש בקניון ליד הבית שלו.

   הגעתי למקום בו קבענו להיפגש. לא ראיתי אף אחד חוץ מאיזה ענק אחד עם שן שבורה ומלא חצ'קונים שעמד בערך עשרה מטרים ממני. באיזשהו שלב הוא פנה אלי בחיוך והסתבר שזה הבנאדם שקבעתי איתו. לא היה לי נעים, אז החלטתי בכל זאת להמשיך איתו חצי שעה ואז לחשוב על דרך לברוח. הוא טען שהוא רעב, אז נכנסנו לקניון. ברגע שנכנסנו הוא שאל בכעס כמה כסף יש לי. אמרתי שבערך 20 שקל. הוא עצר, הסתכל עלי במבט מזלזל, וצעק: "טוב, אז אני אלך להביא לי משהו מארומה. את לכי תקני פיצה בינתיים, כי עם 20 שקל אין מה לקנות". בשנייה שהוא הסתובב ברחתי משם. יצור.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   לא הפסיקה לקלל. אמאל'ה

   דייט 394 (ותודה לגולש ס')

   הכרתי בחורה נחמדה דרך חברים שלי. הוספתי אותה לפייסבוק ודיברנו קצת, השיחות היו ממש נחמדות וזרמו. אחרי יומיים כבר קבענו שנצא במהלך השבוע לדייט. אספתי אותה מהבית והלכנו לשבת במסעדה ליד הים. התחלנו לדבר והיה סביר, עד שפתאום קלטתי שכל מילה שנייה שיוצאת לה מהפה היא קללה. היא לא הפסיקה להגיד "בן זונה" ו"מניאק", ואם זה לא היה מספיק, בשלב מסוים היא גם החליטה לשים את הרגליים על השולחן.

   הייתי בשוק מההתנהגות שלה, אבל לא ידעתי מה להגיד, אז פשוט קיוויתי שזה יפסיק. המשכנו לדבר על דברים לא מעניינים, והיא גם טרחה לחפור לי על כמה בחורות בטח יש לי וכמה שאני פלרטטן, זאת על סמך העובדה שהכרנו בערך יומיים. זה היה די מטופש מצדה.

   כשסיימנו, והלכנו חזרה לאוטו, היא סיפרה לי על חיי המין שלה ועל כך שבתקופה מסוימת היא חגגה עם שני גברים במקביל. למחרת בבוקר היא שלחה לי סמס שהיא לא רוצה להשלות אותי, אבל שחשוב לה שאני אדע שהיא לא מחפשת משהו רציני כרגע. למי אכפת.

   דייט 396 (ותודה לגולשת האנונימית)

   אילוסטרציה חופשה (ShutterStock)
   אה, אני בדיוק צריך ללכת לשחות

   הכרתי מישהו באתר היכרויות, והוא נראה לי חמוד. קבענו להיפגש, ובגלל שהוא היה בשלילת רשיון (אפילו לא שאלתי למה), אני נסעתי עד אליו, שעה וחצי נסיעה. הפגישה הראשונה היתה נחמדה אבל לא להיט, והאמת היא שרציתי לפגוש אותו שוב רק בגלל שנמשכתי מאוד לקעקועים שלו.

   קבענו להיפגש שוב, ושוב נסעתי את כל הדרך עד אליו. בערך חצי שעה אחרי שהגעתי הוא קיבל שיחת טלפון ואמר לי שהרגע סיפרו לו שהבריכה ביישוב שלו פתוחה, שמלא זמן הוא לא התאמן ושחשוב לו לחזור לכושר. אמרתי לו שזה נחמד, אבל אז הוא לבש מכנסיים, נעל נעליים (כנראה שככה הוא הולך לשחות), ליווה אותי החוצה ואמר שניפגש בפעם אחרת. נסעתי שעה וחצי אליו, וזה מה שקיבלתי בתמורה. זה לא מנע ממנו לשלוח לי הודעות כל כמה חודשים מאוחר יותר כדי לבדוק אם סלחתי לו.

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו!


   שלחו לכאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".

   פרויקט הדייטים המביכים: בכל יום שישי בוואלה! ZONE