פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: חלק ק"ה

   דייט עם גולש, דייט עם תעודת זהות ודייט עם חגיגת יום הולדת: הדייטים הכי מביכים שלכם!

   דייט 391 (ותודה לגולשת האנונימית)

   "התחלתי עם ברמן חתיך והחלפנו מספרים, ואחרי כמה ימים דיברנו והחלטנו לצאת לדייט. הוא טען שיש לו זמן להיפגש רק בצהריים, אז הסכמתי.

   הוא אסף אותי בשעות הצהריים ואמר שהולכים לים, ולמרות שהיה חורף והיה מאוד קר באותו יום - זרמתי. כשהגענו לים הבחור נכנס למקום שהוא מכיר, לבש חליפת גלישה, לקח גלשן ואמר שהוא נכנס לגלוש קצת כי יש גלים טובים. לא הבנתי מה הקשר עכשיו בין גלישה לדייט, אבל הוא לא השאיר לי ברירה ויצא שחיכיתי לו במשך שלוש שעות על החוף קופאת. הייתי הולכת משם אבל איבדתי את כרטיס האשראי שלי ולא היה לי איך למשוך כסף. כשהוא סופסוף יצא מהמים, הוא אפילו לא התנצל על הייבוש שדפק לי".

   דייט 392 (ותודה לגולש א')

   "יצאתי עם בחורה שהכרתי ברכבת, והלכנו יחד למסעדה. במהלך השיחה הסתבר שיש לנו חברים משותפים וזה מאוד הצחיק אותנו, ואולי בגלל ששתינו קצת יין הרשינו לעצמנו להיות יותר חופשיים ולעשות שטויות.

   בשלב מסויים היא שאלה אותי אם היא יכולה לחטט לי בארנק, כי היא חושבת שאפשר ללמוד המון על בן אדם לפי הדברים שיש לו בארנק. אמרתי לה שאין לי שם שום דבר מיוחד, ושתחטט בכיף. נתתי לה את הארנק שלי, והיא התחילה לשלוף מתוכו כל מיני כרטיסים וקבלות ישנות, ואז היא החליטה להסתכל לי בתעודת הזהות. התמונה שם כמובן לא הייתה מעודכנת כבר כמה שנים טובות, אבל חשבתי שזה יצחיק אותה לראות איך נראיתי פעם.

   אותה זה פחות הצחיק, כי כשהיא פתחה את תעודת הזהות שלי היא התחילה לבלבל ת'מוח ולהגיד שאני ממש דומה לאקס שלה ושבגלל זה אנחנו לא יכולים להיות יחד. זה לא הפריע לה לתת לי לשלם את כל החשבון לבד, וכמובן שהיא לא נתנה לי לראות את התמונה שלה בתעודת הזהות כי 'אם אני אהיה דומה לאקסית שלך זה כבר יהיה ממש מוזר'. לא, כי עד עכשיו הכול היה נורמלי".

   דייט 393 (ותודה לגולש יובל)

   "הכרתי מישהי בפייסבוק, ואחרי כמה שיחות טובות קבענו להיפגש. יצא שבדיוק ביום שבו קבענו להיפגש הפייסבוק כתב שיש לה יומולדת, אז החלטתי להפתיע אותה: קניתי בלונים וכתבתי לה ברכה מאוד יפה.

   כשנפגשנו התחבקנו, והבאתי לה את הבלונים. היא לא הבינה מה זה הבלונים האלה, אז אמרתי 'מזלטוב!' וחיבקתי אותה. גם אז היא לא הבינה מדובר ואפילו קצת כעסה שאני מביך אותה. אמרתי לה שראיתי שיש לה יומולדת בפייסבוק ושרציתי לשמח אותה, אבל היא התעצבנה ואמרה שזה בכלל לא התאריך שלה, ושבפעם הבאה כדאי שאני אברר דברים לפני שאני עושה אותם. מה?!"