פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הדייטים המביכים: חלק ק"ד

   דייט נקמה באקס, דייט שינה נעימה ודייט עם כסף: הדייטים הכי מביכים שלכם!

   בטור שעבר: דייט עם חתול, דייט עם לפטופ ודייט עם זוג שיכורים

   דייט 316 (ותודה לגולש א')

   "הכרתי בחורה חמודה במסיבה, החלפנו טלפונים, ומפה לשם אחרי שבוע יצאנו למסעדה. מהרגע שבאתי לאסוף אותה ועד הרגע שהגענו למסעדה היא לא הפסיקה לדבר על האקס שלה, על כמה שהוא חמור וערס ושהיא לא מאמינה שהיא יצאה איתו. בקיצור, היא בלבלה לי את המוח, אבל לא היה לי מה לעשות כי כבר הייתי שם, אז המשכתי לזרום בציפייה שיהיה קצת יותר טוב בהמשך.

   כשהתיישבנו במסעדה היא לחשה לי שהאקס שלה שם, והבנתי שבכוונה הלכנו למסעדה הזו כי היא ידעה שהוא יהיה שם. כשהיא סיימה ללחוש לי את המידע החשוב הזה היא קמה אל האקס שלה עם כוס מים, שפכה אותה עליו, ירקה עליו, קיללה אותו ונתנה לו סטירה. את ההמשך אני יכול רק לדמיין, כי ברחתי משם מהר ועשיתי כאילו אני לא מכיר אותה. משוגעת".

   דייט 317 (ותודה לגולשת ע')

   "היה איזה בחור שהכרתי בפייסבוק והיינו מדברים המון, כל יום כל היום. הוא כל הזמן חפר לי שאבוא אליו הביתה והיה ממש נפגע כשהייתי אומרת שלא מתאים לי, אבל באחת הפעמים הסכמתי לבוא אליו אחרי העבודה.

   כשהגעתי הוא הכין שניצלים במטבח ואמר שאני יכולה בינתיים לחכות לו בחדר שלו. נכנסתי לחדר וחיכיתי. וחיכיתי. וחיכיתי עוד קצת, ובסוף נרדמתי. לזכותו יאמר שהוא היה נחמד ולא העיר אותי, ובאמצע הלילה התעוררתי לבד ופשוט חזרתי הביתה. מאז הוא אפילו לא יצר קשר איתי. מוזר".

   דייט 318 (ותודה לגולש האנונימי)

   "יצאתי עם בחורה במשך כחודש, ובזמן הזה יצאנו לבתי קפה, מסעדות ופאבים. מאוד נהניתי בחברתה וגם יצא ככה שתמיד אני הייתי זה שמשלם.

   בדייט השביעי היא התחילה לדבר פתאום על החבר שלה לשעבר וסיפרה שהוא היה מורה מחנך בתיכון. כששאלתי אותה למה הם נפרדו, התשובה שלה השאירה אותי עם לסת שמוטה. היא אמרה שהם נפרדו כי לא היה לו כסף. שאלתי אותה אם היא אהבה אותו, והיא אמרה שמאוד, אבל שזה לא משנה כי המצב הכלכלי שלו היה ממש גרוע. כדי להיות בטוח שאני מבין, שאלתי אותה אם היא ויתרה על אהבה ענקית רק בגלל כסף, וכשהיא ענתה כן הבנתי שהיא מקרה אבוד. מאוכזב ומזועזע חזרתי הבית ומאז לא דיברנו יותר".

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו!

   שלחו לכאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".

   פרויקט הדייטים המביכים: בכל יום שישי בוואלה! ZONE