פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מהומה במשרד

   לצאת עם מישהו מהעבודה שלך - רעיון טוב או מתכון לאסון? טל ואנה הכירו במדור הזה ועכשיו הם יוצאים לדייט (!), ועכשיו הם דנים בסוגיה. הצביעו

   (צילומי אילוסטרציה: ShutterStock )

   הצד שלה: קשר רציני יכול להתפתח בכל מקום

   יש לי דה ז'ה וו. כן, לכותבי הטור הזה, לטל ולי, יש רק תבנית שאלות אחת בראש. האם יכול לצאת קשר רציני מהפייסבוק, האם יכול לצאת קשר רציני מאתר הכרויות, מבליינדייט, מנסיעה באוטובוס, מהליכה ברחוב, מהכושלהדודה שלי – והפעם, האם יכול לצאת קשר רציני בעבודה. אני מאשימה את בתי הספר. אבל אפשר לשים לב למגמה נוספת: שטל הוא הסקפטי, השולל מראש, השופט תחילה – ואני הקלילה עם הראש הפתוח, שמוכנה לצאת לדייטים בלי לפחד ליפול על כמה מעפנים.

   וכמו בשאר הכתבות מהסוג הזה, אני אומרת – כן, יכול לצאת קשר רציני. אם מישהו מוצא חן בעיניי, למה שאני אחליט לא לעשות עם זה כלום כי אנחנו מקבלים משכורת מאותו בוס?

   בגיל שלנו, ה"עבודה" היא בדרך כלל מלצרות, אירוח, מקסימום מכירות בטלפון. המקומות האלה לא מזמנים תחרותיות או קנאה, כי אלה בסך הכול "עבודות סטודנטים" כאלה, שמטרתן להרוויח קצת כסף לפני הצבא, ולהשקיע אותו בהנאה. את רוב החברים הכי טובים שלי פגשתי בעבודות קטנות כאלה, למה שאת הבן/בת-זוג שלי אני לא אמצא שם? חוץ מזה, טל ואני עובדים כבר חצי שנה יחד, והיום בערב אנחנו יוצאים לדייט. מישהו פה איבד את האמינות שלו.

   (אנה קליימן)

   הצד שלו: אבל מי רוצה קשר עם מישהי מהעבודה?

   יכול להיות שהבחורה שעובדת איתך מוצאת חן בעיניך, יכול להיות אפילו שאתה מוצא חן בעיניה, ויכול להיות שיצאתם לדייט והיה לכם ממש כיף יחד. החזרת אותה הביתה, התנשקתם באוטו, ועכשיו יש לשניכם את הזמן לחכות ולצפות לפעם הבאה שתיפגשו. סתם.

   כי למחרת בבוקר, או בצהריים, או בערב, או מתישהו אתם תיפגשו בעבודה, ואת התחושה הקסומה שהייתה לכם בדייט תחליף תחושת מבוכה של "למה הייתי צריך את זה, לא בא לי עכשיו לראות אותה כל הזמן". וכך יהיה כל הזמן, כי אתם עובדים יחד. איזה כיף!

   אני לא אומר שלא יכול לצאת קשר רציני עם מישהי מהעבודה, אבל אני כן חושב שזה לא בריא ושלקשר כזה קשה להתקיים ולשרוד. הסיכוי היחיד שדבר כזה יכול לעבוד הוא אם שניכם עובדים באותו המקום, אבל לא נמצאים שם יחד. אני ואנה, למשל. אנחנו כותבים את הטור הזה יחד כבר חצי שנה והערב יוצאים לראשונה לדייט, אבל זה רק בגלל שכל אחד מאיתנו כותב את הטור מהבית בזמנו הפנוי. במצב אחר לא היינו יוצאים יחד לעולם.

   (טל שפר)

   בטור שעבר הם התווכחו אם להתנשק בסילבסטר או לא. אתם הצבעתם - כן!