פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   למה באמת חתולים מתיישבים על המקלדת?

   מדריך חתולים לטיפול בבני אדם, פארודיה קורעת על קליפ של קניה ווסט ושיחה בין מעריצות וואן דיירקשן: אשחר מוצא באינטרנט דברים מוזרים

   הפארודיה הגאונית של השבוע

   תעשיית המוסיקה היא מפעל חסר נשמה לעיתים, שלוקח כישרונות אמיתיים והופכת אותם למוצר קר ואנמי בלי שום אמירה מקורית. פעם, זמרים ומוסיקאים מז'אנר הפופ ניסו ללכת בתלם, כמו כולם. היום, כל אחד מהם מנסה להיות ייחודי ושונה. לכן, MTV של היום עמוסה עד אפס מקום בשלל ג'אנק שמתיימר להיות יצירתי. הבעיה השנייה, והיותר גדולה של היום היא כיצד ערוץ המוסיקה ובכלל יוצרי המוסיקה באופן כללי תופסים את המין הנשי. אפשר לקצר את כל טווח המחשבות האלה לשתי מילים: ציצים מהלכים. נשים בקליפי מוסיקה הן כבר ממזמן אובייקט מיני שמתהלך שם ורק נראה יפה.

   הקליפ האחרון של קניה ווסט, “Bound 2”, הוא דוגמה מושלמת למוצר תעשייתי קלאסי: מתיימר להיות יצירתי ומחפץ נשים. קניה נוסע בקליפ על אופנוע בזמן ש"סמל המין" האמריקאי, קים קרדשיאן, נמרחת עליו בעירום.

   זוג השחקנים המופלא סת' רוגן וג'יימס פרנקו החליטו לעשות ספוף של הקליפ הזה. הם שחזרו אותו פריים אחרי פריים, כשאת קניה ווסט משחק ג'יימס פרנקו, ואת קרדשיאן משחק סת' רוגן. זהירות: קורע מצחוק.

   שני הקליפים, במסך מפוצל:

   החתול של השבוע

   זה ידוע: חתולים הם למעשה האדונים שלנו, ולא הפוך. אנשים שמגדלים את החיה הפרוותית יודעים על מה אני מדבר. בעוד שכלבים הם (רוב) חיה צייתנית ש"מבינה את מקומה בעולם", חתולים עושים מה שבא להם, מתי שבא להם, איפה שבא להם ועל מה שבא להם. כן, גם צרכים.

   זי פרנק, קומיקאי היוטיוב המדהים עם הקול העמוק והרדיופוני, הכין מדריך ושמו "המדריך לטיפול בבני האדם", מדריך שפונה אל חתולי האינטרנט ומסביר להם כיצד לטפל באדם שלהם.

   אם תהיתם מדוע החתול שלכם מתיישב על המקלדת שלכם כל הזמן, זה בגלל שהוא צפה בסרטון הזה.

   טרולי האינטרנט של השבוע

   "טרול" הוא כינוי לגולש אינטרנט שכל רצונו הוא לעורר מריבות ולהטיל זדון ואימה על גולשי האינטרנט התמימים. אפשר למצוא אותם בכל פורום, עמוד תגובות או צ'אט כיום, מקללים ומתנהגים בטמטום שקשה להאמין שקיים במציאות.
   טרולים מתנהגים בצורה שקשה לדמיין בני אדם מתנהגים בה. לכן, אם בן אדם מקריא טקסטים שנכתבו על ידי טרול אינטרנט, זה תמיד נשמע מאוד תלוש מהמציאות.

   בסרטון הבא לקחו את זה אפילו יותר רחוק: זוג ג'נטלמנים מבוגרים ובריטים מקריאים דיון מעמיק בין שתי טרוליות אינטרנט על סוגייה חשובה: מיניותו של אחד מנערי "וואן דירקשן". כן, זה מוזר כמו שזה נשמע.

   תמונת השבוע

   כל כך צמא.

   מקור

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   קרדיט : http://www.dailyhaha.com/