פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   גראמפי-קאט בדיסנילנד

   וגם ג'ימי קימל שוב גונב ממתקים לילדים: השבוע באינטרנט

   טרילוגיית הממתקים הגנובים של השבוע

   ג'ימי קימל הוא גאון קומדיה, וכמעט כל רעיון שלו ושל צוות התוכנית המבריקה שלו הופכים לסרטונים וויראליים כמעט במיידיות. בשלוש השנים האחרונות, כל הלוואין, ג'ימי קימל מבקש מהורי ארצות הברית ללכת לילדים שלהם, מלווים במצלמה, ולהגיד שהם אכלו להם את כל הממתקים שהילדים אספו במהלך ליל כל הקדושים.

   וכך, ניגשים ההורים אל ילדיהם, ואומרים להם בפשטות "אכלנו את הממתקים"- ומשם תגובת הילדים מאוד מגוונת - הם יפרצו בבכי, או יכנסו לטנטרום של זעם וכעס, צועקים "אני שונא אתכם!" אל השמיים, אבל כך או כך התגובות המקסימות תמיד מייצרות זהב קומי קורע מצחוק. מסורת כלבבי.

   החיקויים של השבוע

   אם נחפור עמוק בתוך יוטיוב, נגלה שהוא בעצם ה"אקס פקטור" הטוב ביותר שיש - הוא אוסף כישרונות מכל קצוות היקום ומבליט את הטובים ביותר, ומגיעים אליו אנשים מכל סוג - זמרים, רקדנים, שחקנים וכותבים, וגם קומיקאים וחקיינים.

   ניקח למשל, את תחום החקיינות ביוטיוב: יש מיליון וחצי חקיינים ביוטיוב, שמעלים חיקויים מדויקים יותר ופחות של דמויות מפורסמות, ורק חלק זעום מהחקיינים האלה מצליח לצבור קהל מעריצים רציני. זה בדרך כלל בגלל שיש לו משהו שלרוב החקיינים אין.

   למשל, קול עמוק בטירוף.

   ג'ייק פושי הוא נער בעל קול בס, מה שמאפשר לו לחקות באופן מושלם דמויות ספציפיות שאף אחד מאיתנו לא יוכל לחקות: באטמן, אופטימוס פריים ואפילו מורגן פרימן, הלוא הוא האל בשמיים והארץ.

   והוא עושה את זה כל כך, כל כך טוב.

   החתול של השבוע

   גראמפי קאט, החתול הרגזן האהוב על יוטיוב, פוגש את הגמד רגזני מ"שלגייה ושבעת הגמדים" בדיסנילנד. כמו חלום שמתגשם!

   הקליפ של השבוע

   והפעם, Pentatonix, קבוצת האקפלה האדירה, עושים מלודיה של שירי דאפט פאנק, והתוצאה היא שלמות.

   תמונת השבוע

   הלו ליידיז!

   מקור

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)
   קרדיט : http://www.dailyhaha.com