פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: ידידות מסוכנת

   הגולשת האנונימית מספרת על מסכת הייסורים שעברה עם הבחור שאהבה - הם נפרדים וחוזרים, נפרדים וחוזרים, ועכשיו היא מנסה להתגבר עליו לתמיד. ומה אתם הייתם מוחקים מהחיים?

   היית הגיבור שלי. הבן אדם שהערצתי יותר מכל אחד אחר. מעגל המחשבות והרגשות שלי היה מתחיל ונסגר בך. ארבע שנים של מעגלים אינסופיים.

   בפעם הראשונה שיצאנו לדייט, לקחת אותי לגן יפיפה. ישבנו בחוץ, דיברנו והסתכלנו בשמיים היפים. נהיה קר, אז נכנסנו לרכב. התחלתי לספר לך על חוויות שעברתי, הקשבת לי ושמת את ראשך בחיקי. לא רצית שהרגע הזה יסתיים, גם אני לא.

   זה לא המשיך הרבה זמן, עד שאמרת שאני מלחיצה אותך וכדאי שנישאר ידידים. אז נשארנו ידידים. ואני, שהתאהבתי בך באופן שכבר לא חשבתי שאני יכולה, הייתי צריכה לדחוס את כל הרגש הזה עמוק לבפנים. שברת אותי.

   כך במשך שנה, שוב ושוב - היינו ידידים כשהרגש שלך התעורר, והפסקנו את הידידות כשהתחלת להתגעגע. בכל פעם שהיינו נשארים לבד, היינו מגיעים למיטה שלך. כבר לא בטחתי בך, למרות כל אהבתי אליך. אז החלטנו לשים לזה סוף.

   במשך שנה ניסיתי למחוק אותך מחיי ולהחזיר את עצמי לתלם. יצאתי עם מלא גברים אחרים, אבל פשוט לא יכלתי לראות את עצמי כבת זוגם. ואז, ברגע שכבר חשבתי שהתגברתי עליך - אתה הופעת משום מקום, ורצית שנחזור.

   בחודשים הראשונים שלנו ביחד הרגשתי כאילו אני נמצאת בתוך חלום מתוק, כל כך הרבה אושר הציף אותי. הפגשתי אותך עם הוריי בפעם הראשונה, אתה הפגשת אותי עם משפחתך. ואפילו שבתוכי הפחדים הציפו אותי, הביטחון בך נבנה לאט לאט.

   לילה אחד, הייתה מסיבה בבית של אחד החברים. אני שתיתי יותר מדי, ואתה סחבת אותי אל השירותים ונשארת איתי שם עד שהרגשתי טוב יותר, ואז חברה טובה הסיעה אותי הביתה.

   למחרת בבוקר ידיד שלי התקשר. היה לו קשה, אבל בסוף הוא אמר שהוא ראה אותך עם מישהי אחרת.

   כששאלתי אותך למה עשית את זה, אמרת שלא הגדרנו את הקשר כמו שצריך.

   אז אחרי שיחות ארוכות של שנינו ושלי עם עצמי, התחלתי לצאת עם מישהו אחר. ואחרי שנפרדתי ממנו - אתה כמובן שוב משכת אותי בחזרה אליך. אבל כבר לא הרגשתי אותו דבר כלפיך. לגבר ההוא שיצאתי איתו הייתה התנהגות מושלמת לאישה, ואיתו הרגשתי, בפעם הראשונה אחרי הרבה מאוד זמן, כמו מישהי חשובה, מה שאתה כמעט ולא הצלחת לתת לי.

   אז עברה לה עוד שנה, בה היינו ידידים עם נפילות לזרועותיו של השני מדי פעם. ואז יום אחד לקחת אותי בהפתעה לבית קפה, ואמרת שהשתניתי, וידעתי שאתה צודק. גם אתה השתנית מאוד, לטובה. יצאנו מבית הקפה, הסתובבת אליי ונישקת אותי בגשם. נשיקה אחת שאני לא אשכח לעולם, נשיקה שבה כל הרגשות כלפיך חזרו בכל העוצמה.

   נבהלתי. לא ידעתי מה קרה בינינו ואם כדאי. במשך חודש ניסינו להיות ביחד, ולא הצלחתי למצוא את עצמי. גרמת לי להרגיש דחויה ולא רצויה.

   לבסוף, הבנתי שהפתרון היחיד יהיה להגיד לך שזה נגמר.

   אני מנסה להישאר חזקה, ולא להיסחף אחריך שוב.

   ואתה מנסה, כל הזמן מנסה.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק מהחיים?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת.

   הקישור לא עובד?
   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   "עושים CTRL Z": מחכים לסיפורים שלכם

   בטור שעבר: "איך לא היה אכפת לך שהותקפתי מינית?"