פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נמסים בגשם

   להתנשק בגשם - סופר רומנטי או סתם מציק? טל ואנה מתווכחים, ואתם - כרגיל - מצביעים

   (צילומי אילוסטרציה: ShutterStock)

   הצד שלו: הכי רומנטי להתנשק בגשם

   אני לא יודע אם יש לזה הסבר מדעי או תרבותי, אבל עובדה היא שגם אם תקחו את הבחורה הכי מכוערת ולא מושכת בעולם כולו ותשפכו לה על הפרצוף דלי מים, פתאום היא תיראה לכם יותר מושכת ואטרקטיבית. השיער שמקבל צורה שונה, הריסים שמתקבצים להם יחדיו והטיפות שנוזלות לה באיטיות מהפנים, יש בזה משהו סקסי שאי אפשר להסביר - שגורם לך לרצות לנשק אותה.

   כמובן שאי אפשר לשפוך דלי מים על כל בחורה שאתה יוצא איתה, ולכן עומדות בפניך שלוש אופציות: ללכת איתה לים או לבריכה, להתקלח איתה, או להיות איתה בחוץ כשיורד גשם. מכיוון שעכשיו כבר כמעט חורף הים והבריכה לא רלוונטיים, כדי להתקלח עם מישהי דרושה רמת אינטימיות שיכולה לקחת שנים, אבל גשם הוא מצרך זמין, במיוחד עכשיו.

   אתם יכולים להיות ציניים עד מחר, אבל נשיקה בגשם היא הדבר הכי רומנטי שיש. זה כמעט כמו להתקלח יחד, רק עם בגדים ובאמצע הרחוב. לא אכפת לכם שהבגדים שלכם נרטבים ושאולי מחר תמותו מדלקת ריאות, אלא כל מה שמשנה באותו הרגע זה אתם, הנשיקה שלכם והגשם שהופך את הכל לסצינה מתוך סרט מאוד קיטשי. חורף וקיטש, איזה שילוב מושלם.

   (טל שפר)

   הצד שלה: אולי רק בסרטים

   עונת הגשמים בפתח, ולברי המזל שבינינו יש עם מי לחלוק אותה. בזמן שהעננים יעשו את שלהם, אני אעשה את שלי ואפוצץ לכם את הבועה: אין שום דבר רומנטי בלהתנשק בגשם. נשיקה בגשם היא אחת מאותם שקרים וול-דאן שהוליווד שקדה עליהם במשך שנים. כמו שבנשיקה הראשונה אין זיקוקים בשמיים וקבוצת מלאכים לא מתחילה לשיר, ככה גם להתנשק בגשם זה לא להיט.

   נתחיל בפרטים הטכניים: כשמתנשקים, אפשר לעצום עיניים ולהתמכר לתחושה של החיבור עם האדם השני. כשמתנשקים בגשם - עוצמים עיניים בהתגוננות מהטיפות שמוטחות בפרצופים הצמודים שלכם. כל הגוף שלכם במצב אסקייפ, כי כשיורד גשם - צריך לתפוס מחסה. אוטומטית כל הנשיקה הופכת לכסאח שלכם עם האינסטינקטים שלכם, במקום “הדבר הכי רומנטי שיש”.

   שנית, תעשו לי טובה - קר לכם ואתם רטובים ולנשיקה יש טעם של מים מהברז. ואם האהבה מחממת אתכם מבפנים, תאמרו את זה לצינון של מחר בבוקר, כשאף אחד כבר לא ירצה לנשק אתכם מרוב כל הנזלת והשיעולים, בגשם או בשמש. אז די להיות מפגרים, צאו מהסרט הזול שאתם חיים בו ופור גאד סייק, תמצאו חדר.

   (אנה קליימן)

   בטור שעבר הם התווכחו מה עדיף - קרמבו וניל או קרמבו מוקה. אתם הצבעתם - וניל!