פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שריר וקיים

   מה יותר סקסי - בנים עם או בלי שרירים? אנה וטל מתווכחים, ואתם - מצביעים

   הצד שלה: לך לחדר כושר!

   מה השאלה בכלל? ברור ששרירי זה סקסי!

   אני לא מדברת על כל הבודי-בילדרס שנראים כמו רובוטריקים. אני מדברת על הבחורים שהטישרט שלהם נמתח על כתפיים חסונות, אל חזה עם שקע באמצע, ממשיך לבטן שאפשר לשחק עליה טטריס... רעררר! איך זה לא סקסי?

   אדם לא נולד סתם שרירי, מתנה משמיים. לכן גבר שרירי זה גבר שמטפח את עצמו, שמתאמן ושומר על כושר. אורח חיים בריא זה סקסי! וכמו שהמין הגברי מצפה מהנשים להיות רזות וחטובות - כך גם אנחנו מעדיפות גבר חטוב ושרירי. אפילו יותר מזה: אולי זו תכונה קדמונית שלנו הנשים, להימשך לשריריים. אולי גבר שרירי היה מביא לי ציד יותר משובח.

   ובאופן כללי, החוק המתסכל ביותר (וגם השיר החדש של בריטני) אומר שבשביל להיות סקסי צריך להתאמץ. רוצה להיות סקסי? יו בטר וורק, ביצ'!

   (אנה קליימן)

   הצד שלו: לא תודה, עדיף לי ככה

   אני מודה, כשאני הולך לים ומוריד את החולצה, אף בחורה לא מסובבת את הראש, לא נשמעות שריקות עידוד ברקע וגם אם מישהי כבר מסתכלת ובוהה בגופי החשוף, אני די בטוח שזה לא מהסיבות הנכונות. כי ככה אני: בעל גוף רגיל וממוצע ואני לגמרי בסדר עם זה.

   בן אדם לא נולד שרירי, מה שאומר שכדי להיות שרירי הוא צריך לבלות את רוב הזמן שלו במכון הכושר, מה שאומר שהוא שטחי, שכל מה שמעניין אותו זה איך הוא נראה, איך הבחורות יתלהבו כשהן יראו את הגוף שלו ושהמראה החיצוני תופס אצלו בחיים מקום עיקרי וחשוב.

   זה לא שגבר מטופח ששומר על כושר וחי אורח חיים בריא זה לא חשוב. זה מאוד חשוב, כפי שאנחנו הגברים מעדיפים מישהי מטופחת. השאלה היא איזה מקום הטיפוח ופולחן הגוף תופסים אצלו בחיים ועד כמה זה בא על חשבון דברים אחרים. באנגלית קוראים לזה All muscles no brains, אני קורא לזה "היי, יש לך גוף ממש שרירי, אתה לוזר טיפש".

   (טל שפר)