פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   יש לי יום יום חג

   גם אתם זוכרים תאריכים מיוחדים לכל שלב ושלב בקשר? אנה חושבת שזה מיותר, טל חושב שזה רומנטי, ואתם - מצביעים

   (צילומי אילוסטרציה: ShutterStock)

   הצד שלה: די לציין כל אירוע בתאריך מיוחד

   אני שונאת את הזוגות האלה שיושבים כל היום ועושים קוצ'י מוצ'י אחד לשני. אני לא שופטת, כמובן, ולא מתערבת לאף אחד בשום מקום, אבל כל המתיקות הזאת אצל הזוגות האלה עושה לי צרבת. אמרו לי פעם שמבחוץ זה נראה מפגר אבל כשאת חלק מזה זה כיף גדול, ואולי זה נכון. אבל כרגע - בואו נודה באמת, יש זוגות שפשוט מגזימים.

   אבל הכי גרוע זה הצורך לקבוע תאריך חגיגי לכל שלב בקשר. אני פשוט לא מבינה למה זוגות מעמיסים על עצמם עוד תאריכים לזכור חוץ מימי הולדת ויום השנה לזוגיות. אלה שמציינים את היום שבו החזיקו ידיים לראשונה ביחד, היום שבו אכלו את הגלידה הראשונה ביחד, היום שבו התעטשו באותו זמן ביחד... תעשו לי טובה. התאריך החשוב היחיד שצריך לזכור זה היום בו התחילה מערכת היחסים. לא צריך לקנות שוקולדים לכבוד "חודשיים ושלושה שבועות וארבעה ימים לזוגיות שלנו".

   אם את הגלידה הראשונה שלכם יחד חגגתם בגדול, איך תחגגו את השנה שלכם? או שהכיס שלכם לא יעמוד בזה, או שמערכת היחסים לא תעמוד בזה. אז די להיות מתוקים-עד-כדי-להקיא! מי איתי?

   (אנה קליימן)

   בטור שעבר הם התווכחו אם כדאי לחפש אהבה באתרי הכרויות. אתם הצבעתם - כן!

   הצד שלו: התאריכים האלה הם חלק מהיופי בזוגיות

   חגים, חופשות, ימי הולדת, אירועים מיוחדים שקרו או שעתידים לקרות, אפילו תור לרופא - את כולם אנחנו מציינים בתאריך מסויים שנקבע מראש על מנת שנוכל לזכור מתי הם מתרחשים, אך בעיקר על מנת שנוכל לציין או לחגוג אותם. אז נכון, אף אחד לא חוגג תור לרופא והחגים כתובים לנו בלוח השנה מבלי שנצטרך באמת לזכור אותם, אבל כשזה נוגע לימי הולדת או לפעם הראשונה שבה התנשקתם - זה שונה.

   תאריך לא רק מסמל עבורנו נקודת זמן שבה קרה לנו משהו, אלא הוא גם מאפשר לנו לתחום דברים, להגדיר אותם כפרק זמן מסויים, להיזכר בהם כשצריך ולחגוג אותם כשהם מגיעים. בעזרת התאריך תוכלו לדעת כמה זמן אתם יחד, תוכלו לשמוח יחד ולהגיד "זוכרת שהיום לפני חודש התנשקנו?", ותוכלו להרגיש את הייחודיות של הקשר שלכם ולהעלות זכרונות מתוקים מדי חודש, כל פעם מחדש.

   תאריכים חשובים הם סוג של עוגן בקשר. לא סתם אנשים מציינים ימי נישואים או חוגגים פרק זמן מסויים שעבר מאז שהם הכירו לראשונה. בלי לזכור תאריכים הקשר עלול להפוך לשגרה מעייפת, בלי שום ציון דרך משמעותי לחכות לו ובלי שום תאריך חשוב שמתקרב שאפשר לתכנן לכבודו דברים כיפיים לבן או בת הזוג. חברה שלך לא זוכרת תאריכים? חבר שלך לא מייחס לעניין חשיבות רבה? שימו לב שהם לא מזניחים אתכם. זה עלול לקרות ממש בקרוב.

   (טל שפר)