פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: נפלתי במלכודת שלך

   הגולשת האנונימית כותבת לנו על הבחור שהבהיר לה שהוא לא מעוניין בקשר רציני, ובכל זאת לכד אותה בתוך תסבוכת רגשית. ומה אתם הייתם מוחקים מהחיים?

   הכרתי בחור בצבא, שמשרת באותו מקום שלי. הוא הגיע בדיוק אחרי שהוא נפרד מחברה שלו. התחלנו לצאת כידידים. כבר חמישה חודשים אנחנו יוצאים כ"ידידים".

   המצב החמיר כשהבנתי שאני לא מסוגלת להיות עם הבנאדם באותו מקום כשיש שם עוד בנות. בהתחלה חשבתי מה אכפת לי, אני הרי לא רוצה אותו, הוא סתם עוד ידיד. אבל בסופו של דבר עלו בי רגשות כלפיו, שקשה היה לי להודות בהם: ידעתי והוא אמר לי בבירור שהוא לא מעוניין בחברה עכשיו, והוא לא רוצה את הקשר הזה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   אני כבר חמישה חודשים מוחזקת באוויר.

   והמשפטים שלו הכי מעצבנים, כשהוא אומר "אנחנו ביחד, אבל לא חברים. זה אומר שאם את פוגשת מישהו שבא לך להיות איתו, את מוזמנת להיות איתו ואני לא אכעס, אבל כל עוד את לא מוצאת אף אחד אז את איתי".

   בכל פעם "תפסתי אותו ברשת שלי", ואז משום מקום הוא פתאום שוכח ממני והולך לבנות האחרות בבסיס. לשבת ולשמוע אותו כל הזמן צוחק עם בנות אחרות, ולדעת שהוא גם נפגש איתן אחרי הצבא ולא רק איתי - זה פוגע כל כך. חמישה חודשים אנחנו מדברים וכלום לא יוצא מזה.

   אני כל כך מתחרטת על הרגע שנתתי לעצמי ליפול למלכודת שלו, שהרשתי לעצמי לפתח רגשות למרות שהוא היה ברור מההתחלה. אבל מצד שני אני גם שמחה, כי ככל שהזמן עובר הוא כן מראה שהוא רוצה אותי. מתחרטת, אבל שמחה.

   מתוסבך.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק מהחיים?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת.

   הקישור לא עובד?
   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   "עושים CTRL Z": מחכים לסיפורים שלכם

   בטור שעבר: "ברגע שהתגייסתי - התרחקת ממני"