פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נעים להכיר

   שווה בכלל לחפש אהבה באתרי הכרויות? אנה בעד, טל נגד, ואתם - מצביעים

   הצד שלה: גם באתר הכרויות יכולה לצמוח אהבה

   אני בעד אתרי הכרויות. לפני שאתם תולשים לי את הקרביים, בואו נוציא את האוויר מהאגו המגונן שלנו. עוד קצת... עוד קצת.. יפה. ועכשיו, כשאנחנו לא מנופחים מ"אוי זה כל כך פתאטי", נחשוב שניה: למה לא בעצם?

   החיים הם דבר מסתורי. יכול להיות שהאדם ששנא אתרי הכרויות בדם ימצא את אהובתו דווקא באחד כזה, כשיירשם לג'יי דייט בתור בדיחה. יכול להיות שבחורה שיוצאת רק עם אנשים מאתרי הכרויות תמצא את אהוב חייה בדירה ממול, כשתצא לזרוק את הזבל. הכול יכול לקרות בחיים, במיוחד כשמדובר באהבה ובמערכות יחסים. אולי זו קלישאה אבל זה נכון, הכול זה מלמעלה (אלוהים / אללה / זאוס / מזל / גורל / ווטאבר). וכמה כבר אנחנו מפסידים כשנרשמים לאתר הכרויות? זה לא עולה כסף (אם כן אז זובי), זה נופח בנו תקווה ואם נאמר את האמת, זה כמו איביי של פרטנרים. מוי כיף!

   ואם נאמר את האמת, כמה כבר זה שונה מפייסבוק? בשניהם מופיעים אותם פרטים, בשניהם אפשר לראות איך נראה הפוטנציאל, ובשניהם לפעמים מקבלים הודעות מטרידות ודוחות. סיים סיים ניו ניים. בקיצור, אין מה להפסיד. מקסימום זה יסתיים בסיפור מפגר לספר לחבר'ה. חיפוש נעים!

   (אנה קליימן)

   הצד שלו: בחורה זה לא רשימת מכולת

   זה כבר כמה זמן שאתם מסתובבים בתחושת בדידות קלה. לא משנה כמה ניסיתם ואיפה חיפשתם, לא מצאתם אהבה, ועכשיו אתם מיואשים. אפשר להתחיל עם מישהי בחיים האמיתיים, אפשר להיות קצת פחות אמיצים ולפנות למישהי בפייסבוק, ואפשר לוותר ולפתוח כרטיס באתר הכרויות. זהירות, זו מלכודת.

   כי עם כמה שנראה שהמבחר באתרי הכרויות הוא גדול וקל להכיר שם מישהי, צריך לזכור שבת זוג היא יותר מרשימת מכולת מכובסת של תכונות, תחביבים, סרטים אהובים ותמונה שנערכה בפוטושופ. אם את כל-כך מצחיקה, יפה מוכשרת ומיוחדת, איך זה שאת עדיין רווקה והיית צריכה לפתוח פה כרטיס?

   ואל תגידו לי שאתר הכרויות זה כמו הפייסבוק, כי זה לא. בפייסבוק אפשר ללמוד קצת על מישהו ולדעת פחות או יותר מי הוא גם אם הוא מנסה ומשתדל לצייר תמונה מושלמת של החיים שלו. באתר הכרויות, לעומת זאת, הכל מתועל ומנותב לשיווק עצמי אגרסיבי, לרוב כזה שלא תואם את המציאות ושטומן בחובו אכזבה מרה. אל תבזבזו את הזמן שלכם.

   (טל שפר)

   בטור שעבר הם התווכחו איך עדיף לתקשר עם מי שיוצאים איתו: בטלפונים או בסמסים. אתם הצבעתם - בסמסים!