פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שאלה פתוחה: כדורים להגדלת איבר המין - באמת עוזרים?

   וגם - למה הקונדום מכאיב לי? ואיך לגרום לחברה לגמור? ד"ר אברמוב עונה לשאלות שלכם

   בן 14 שואל:

   גודל איבר המין שלי הוא 13 ס''מ, ואני ממש רוצה שהוא יגדל עוד. האם אפשר להאיץ את הגדילה, כמו בכדורי ExtraSiz להגדלת איבר המין? האם בכלל מותר לי לקחת כדורי ExtraSiz? ואם לא - איזה כדורים להגדלת איבר המין אני יכול לקחת?

   ד"ר אברמוב עונה:

   אין שום דרך יעילה להגדיל את איבר המין, ממש לא מומלץ להשתמש בכדורים בלתי ברורים שהיעילות שלהם בספק והעלות שלהם מאוד גבוהה. אתה עדיין צעיר מאוד, והפין עוד יכול לגדול עד שתשלים את גיל ההתבגרות בעוד כארבע שנים.

   המדידה של גודל האיבר נעשית בזמן זקפה, כשהמינימום זה 8 ס"מ, כך שאתה ממש בתחום הממוצע. והכי חשוב - אין שום קשר בין גודל האיבר והיכולת שלך לספק את בת הזוג שלך.

   בת 18 שואלת:

   אני וחבר שלי שוכבים כבר כמה חודשים. בהתחלה כאב לי וחשבתי שזה יעבור עם הזמן - אבל זה לא. רק כשאנחנו שוכבים עם קונדום כואב לי, וחבר שלי החליף כבר שלושה סוגים של קונדומים ושום דבר לא עוזר, מה לעשות?

   ד"ר אברמוב עונה:

   יכול להיות שהקונדום לא נוח לך או שאת אלרגית ללטקס. צריך לחפש קונדומים בלי לטקס, או לחילופין למרוח הרבה ג'ל סכוך על הקונדום - אולי זה יקל על התחושה. פני גם לרופא נשים לבדיקה, לשלילת בעיה רפואית שגורמת לכאבים.

   בן 18 שואל:

   אני וחברה שלי התחלנו לקיים יחסי מין לפני חודשיים, ובכל פעם אני גומר לפני שהיא גומרת (גמירה מהירה). מה לעשות כדי למשוך את זמן קיום היחסים?

   ד"ר אברמוב עונה:

   אישה יכולה לגמור בדרכים אחרות, לא רק מחדירה, ולכן כדאי להשקיע הרבה במשחק מקדים ולעזור לה לגמור עוד לפני החדירה. מומלץ לשלב גירוי של הדגדגן יחד עם ההחדרה של הפין. יש גם טכניקות באינטרנט שמלמדות שליטה על מנגנון השפיכה.

   יש לכם שאלה לד"ר אברמוב? צריכים עצה בנושא מיניות?

   שלחו לנו את שאלתכם, בציון הגיל שלכם בלבד, וד"ר אברמוב תענה גם לכם!

   הלינק לא עובד לכם?

   שלחו לכתובת zonesupport@walla.net.il

   "שאלה פתוחה" עם ד"ר אברמוב - בכל יום ראשון בוואלה! ZONE

   בטור שעבר: "לחוצה בזמן סקס וכואב לי - מה לעשות?"