פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   השריפה שלא הייתה

   המתיחה עם הבחורה שעולה באש והחתול המטורף שגולש מתחת לכיסאות: טור האינטרנט השבועי

   הג'ימי קימל של השבוע

   ג'ימי קימל, מנחה תוכנית הלייט-נייט המפורסמת מרוויח עם הזמן תואר כבוד של "הטרול הטוב ביותר בעולם". באמצעים הרבים העומדים לרשות התוכנית שלו, הוא מסוגל לצור סרטונים ויראליים שאחרים פשוט לא יצליחו לחשוב עליהם.

   בשבוע האחרון התפרסם ברשת סרטון שצבר צפיות בקצב היסטרי, ושמו "Worst Twerk Fail EVER - Girl Catches Fire!” המציג, כשמו, אישה שמנסה לבצע את ריקוד הטוורקינג (בתרגום חופשי: "להשתמש בתחת שלך כאיבר המוביל את הריקוד ולהראות כמו מטומטמת" או בשתי מילים "מיילי סיירוס"). הריקוד במהרה הופך לסיוט כשהיא נופלת על שולחן מלא בנרות דולקים והישבן שלה עולה באש:

   הסרטון הפך לוויראלי, ערוצי החדשות סיקרו אותו בהתלהבות, ואז ג'ימי קימל החליט לראיין את האישה לתוכנית שלו. במהלך הראיון, הוא חשף לכולם שלמעשה צוות התוכנית זייף את הסרטון והאישה היא למעשה פעלולנית. וכאילו שזה לא מספיק, הוא גם הראה את הסרטון המלא, בהשתתפותו.

   ולאחר מכן, הטרול המרושע פרסם מבוכה של כל רשתות החדשות האמריקאיות, שכולם מפרסמים התנצלות על שסיקרו את המקרה מבלי לבדוק אם הוא בכלל... אמיתי.

   הגאדג'ט של השבוע

   סמארטפונים הם תרמית. הם מכשירים שבריריים, רגישים לכל מכה, ודורשים תחזוק מתמיד. כפתור הכיבוי בסמארטפון שלי התקלקל לאחרונה. אבל בניגוד למחשב, או מכונית, אני לא יכול לשלוח אותו לתיקון, אני צריך לזרוק אותו לפח ולקנות אחד חדש. וזה לא רק בגלל תקלות: בכל חצי שנה יוצאת גרסה משודרגת לפלאפון שלכם, שהופכת את המכשיר הנוכחי לחסר תועלת ועלוב, ובשלב מסוים הוא הופך לגרוטאה ישנה וסופר יקרה.

   ובכן, לא עוד! תכירו את הפון-בלוקס. מה זה אתם שואלים? זה פלאפון רגיל שכל פיצ'ר בו - המסך, האוזניות, הסוללה והאינטרנט, הם בלוקים קטנים שניתן להוציא אותם ולהחליף אותם, ואף להזיז אותם לאן שרוצים. חוץ מכמה שזה שימושי, זה מאפשר לכם גם לעצב את פלאפון החלומות שלכם: אוהבים לשמוע מוסיקה? במחיר של חלקים קטנים יותר, תוכלו להרכיב זיכרון יותר גדול. והאפשרויות הן אינסופיות.

   הפלאפון החלומי הזה עוד לא קיים, אבל בסרטון הבא היוצרים מבקשים מכם לשתף את הרעיון, כך שאם יראו שיהיה מספיק ביקוש לפלאפון כזה, אולי הוא יהפוך לאמיתי.

   החתול של השבוע

   כיצד לדעת אם בחתול שלכם יש דיבוק שטני: הוא עושה את זה.

   הקליפ של השבוע

   מיילי סיירוס... אה... עושה משהו... שוב... דיי נשבר לי מלסקר את הפסיכיתהזאת.

   התמונה לטור

   גלידה היא הדרך לאושר.

   מקור

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)
   קרדיט : www.dailyhaha.com