פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: מה קרה לחלומות שלנו ביחד?

   הגולשת האנונימית כותבת לנו על האהבה הראשונה שלה, עליה היא כבר בנתה לעתיד, ואיך כל התכניות התנפצו. ומה אתם הייתם מוחקים בחיים?

   היינו יחד שנה וחצי. אני, שלא מאמינה באהבה, ואתה, פרפר שמחפש לנוח. הצלחת לגרום לי להאמין באהבה די מהר, והתאהבתי מעל הראש, יותר משאהבתי את עצמי. ויתרתי על הכל בשבילך, גם על דת ומשפחה. ואתה, אמרת שאתה אוהב אותי, שזו פעם ראשונה שטוב לך וכיף לך ורגוע לך. היו לנו שמות לילדים וידענו איך נתחתן. דמיינו את החיים וצחקנו על הימים שבהם תחזור הביתה מהעבודה ועל הלילות שנהיה יחד. הכל תוכנן כמו בספר... אבל התכניות שלך היו שונות.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   הרבה פעמים במהלך הקשר החלטת שלא בא לך יותר. שאני עושה יותר מדי טעויות, שאני מעצבנת אותך. דיברת מתוך עצבים והכאבת לי במילים. זו ההזדמנות לומר שמילים לא נשכחות: גם אחרי שהיינו חוזרים בכל פעם מחדש, ואני הייתי מתחננת ואומרת שאין חיים בלעדיך, והכל חזר להיות טוב - גם אז לא שכחתי. איך היית קורא לי מטומטמת ומפגרת, איך היית אומר שאני לא אהיה חצי ממישהי אחרת שרצית, איך אני נותנת למרות שאני לא, ועוד דברים קשים לשמוע ולקבל.

   ואז, כרעם ביום בהיר זה נחת. התעצבנת והתלקחת בשניות, ושם החלטת ובמילים אלו אמרת: "נמאסת עליי, את מעצבנת אותי, לא רוצה לפתור את זה, אני רוצה להיפרד".

   וזה נגמר. כבר לא הייתי חלק מהתכניות שלך, מהחיים שלך, מהלב או הראש שלך, מהבטן והמשפחה שלך. השארת אותי בוכה, קרועה, שבורה ומנותקת מהמציאות לבד. ההתגברות הייתה ותהיה קשה. המחשבה שאת כל מה שתכננו תבצע עם מישהי אחרת. שאחרת תעמוד איתך מתחת לחופה ואחרת תביא לך ילדים בשמות שאני רציתי ואחרת תשמע איתך שירים שלנו. אחרת תהיה בשבילך כל החיים וזו כבר לא אני. אני מתגעגעת, אוהבת, ותמיד תהיה חלק ממני.

   אהבה ראשונה שלי.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק מהחיים?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת.

   הקישור לא עובד?
   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   "עושים CTRL Z": בכל יום שישי בוואלה ZONE. מחכים לסיפורים שלכם

   בטור שעבר: "עזבת אותי כי נתקעת על האקסית שלך"