פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: האקסית שבינינו

   הגולשת האנונימית כותבת על הבחור שלא הצליח להיפתח אליה - כי עדיין היה תקוע על האקסית. ומה אתם הייתם ומחקים מהחיים?

   הכול התחיל לפני שלושה חודשים, כשהכרנו לראשונה. בהתחלה היססתי, פחדתי להיכנס שוב לקשר, ניסיתי להתחמק מההצעות שלך להיפגש. בסופו של דבר הצלחת לשכנע אותי. יצאנו כמה פעמים, הכרת לי את כל החברים שלך. נוצר בינינו קרבה די חזקה אבל פתאום - הכול דעך בלי שום סיבה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   פתאום נעשית קר, אדיש אליי בצורה מטורפת. לא הראית לי שאכפת לך ממני בכלל. אמרת ש"מה לעשות, כזה אני - אדיש". עברו חודשיים והיחס לא השתנה לטובה אלא רק הידרדר. לחברות שלי סיפרתי שאני לא מאושרת בכלל. אני כבר חודשיים בזוגיות אבל לא מרגישה שיש לי חבר שדואג ואוהב. החברות אמרו לי שאני צריכה להיפרד ממך, אבל אני לא הקשבתי, כי אהבתי אותך, ומה לעשות - הלב יותר חזק מהראש כשמדובר באהבה.

   אז ישבתי איתך לשיחה, ואתה פתחת את לבך והסברת לי למה התנהגת ככה: האשמת את האקסית שעדיין לא שכחת, מבחינתך לא סגרת את כל הפינות איתה, ואמרת שאתה צריך לדבר איתה, ושבינתיים לא ניפרד אלא "נהיה בהפסקה". אני כמובן לא הסכמתי, מאחר ואצלי אין דבר כזה הפסקה. זה היה או להיפרד - או שתשתנה. אתה לא הסכמת, אמרת שאתה והאקסית צריכים לדבר ואז תחליט מה לעשות. בעצם השארת אותי סוג של אופציה ב' בצד, למקרה שאם היא לא תרצה לחזור אליך - אתה תחזור אליי.

   הייתי מוחקת את הרגע הזה שהכרנו מלכתחילה. לא הייתי צריכה להתאהב בך. אני כמובן המשכתי הלאה, אבל אתה עדיין תקוע בעבר שלך. אז בייב, תדע שאיתי כבר אין לך סיכוי!

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק מהחיים?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת.

   הקישור לא עובד?
   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   "עושים CTRL Z": בכל יום שישי בוואלה ZONE. מחכים לסיפורים שלכם

   בטור שעבר: "נפרדתי ממך שוב ושוב ושוב - עד שנמאס לך, וחתכת"