פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מחול המחולל

   מחולל יאיר לפיד קרע את הרשת וזמרת שלימדה לקח את העיתון שהתעסק לה בפטמה: מה שקרה השבוע ברשת

   היאיר לפיד של השבוע

   קהילת הרשת מייצרת בכל יום עוד מימים חדשים, בדיחות הזויות וגאגים מוזרים. יש דברים שעדיין מחזיקים, לאורך השנים: נשים, חתולים ושמנים עדיין יצחיקו אנשים, משום מה. גם לרשת הישראלית יש הרבה בדיחות פרטיות שכולנו אוהבים לצחוק מהן, אבל יש בדיחה אחת שהרשת הישראלית מתמחה בה, ולבדיחה הזאת קוראים יאיר לפיד. שר האוצר שלנו הוא המקור הראשון לבדיחות ברשת הישראלית. כולם אוהבים לצחוק עליו: ימנים ושמאלנים גם יחד.

   גם לפני שמר לפיד קיבל את האחריות על הכסף שלנו הוא נחשב לבדיחה מאוד מקובלת ברשת, בעיקר בעזרת עמוד הפייסבוק שלו, שמייצר סטטוסים בקצב של מפעל, מלאים במלמולים ריקים לגבי הכוח לשנות והישגיו המרשימים של לפיד בכל תחום מפוליטיקה ועד הרכבת פאזלים ברמה בינונית עד קשה.

   ולכבוד עמוד הפייסבוק המהולל הזה, נוצר הלפידומטור. אם לא שמעתם עליו עדיין (משמע אין לכם פייסבוק או אוזניים או שניהם), מדובר במחולל סטטוסי "יאיר לפיד" שעובד בצורה הזאת: מכניסים מילה או משפט כלשהוא, מ"פנינה רוזנבלום" ועד "חתלתולים שמנמנים שחולים בסוכרת נעורים" והמחולל ירכיב לכם סטטוס מעמוד הפייסבוק של יאיר לפיד שדן בנושא החשוב ויבטיח לעשות הכול בשביל לשפר את הנושא. מיותר לציין, שכולם עכשיו חוגגים על המחולל הזה.

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)
   קרדיט : אתר רשמי, http://www.lapidomator.com/

   הכוח הנשי של השבוע

   אמנדה פאלמר, הזמרת/יוצרת/מלכת העולם שעושה את ניל גיימן, אוהבת מאוד להתפשט. זה לא סוד, וממש לא בושה - אמנדה פאלמר לא מתביישת בגוף שנתן לה האל וגם בהופעות היא לא מהססת להוריד את בגדיה, כשמתחשק לה. המעריצים שלה יודעים את זה, המבקרים שלה יודעים את זה, כולם יודעים את זה. חוץ מהאתר "דיילי מייל".

   הצהובון הזול העלה לאחרונה כתבה הנוגעת לאמנדה פאלמר. האם הוא דיבר על היצירה שלה, או האמרה שלה לעולם? ובכן לא. הוא סיקר באופן נרחב את העובדה שברחה לזמרת פטמה מהחזייה, במהלך ההופעה שלה.

   פאלמר לא התעלמה מהעניין, ובהופעה האחרונה שלה בלונדון עלתה עם שיר חדש שכתבה, ושמו הוא "דיילי מייל היקרים", והוא כולו מכתב ארוך ומפורט שנכנס באימ-אימא של העיתון, ובתרבות הפפראצי כולה.

   יו גו גירל!

   כתבת החדשות של השבוע

   יש אנשים שמגיעים לגיל מבוגר ומבינים שהם לא הגשימו את החלום שלהם. למשל, כתבת החדשות הזו, שאין ספק שכל חייה רצתה להיות שחקנית בברודווי, אך חייה הובילו אותה להנחות אייטם שהנושא שלו הוא "מה עושים אם פוגשים דוב". אך הכתבת הזו לא מתכוונת לנטוש את החלום שלה. היא עשתה את האייטם, וכשהדגימה, היא נתנה את ההופעה של חייה.

   אפשר לראות שההופעה הזאת כוונה יותר לאזור "ליידי מקבת'", אך, כמה חבל, נפלה יותר לתפקיד "עץ מספר חמש".

   הקליפ של השבוע

   רבקה בלאק עושה מיילי סיירוס, וזה נשמע... יותר טוב מהמקור. מי היה מאמין שנגיע לזה.

   תמונת השבוע

   דאבל פייל, דאבל פאן.

   מקור

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)
   קרדיט : http://www.dailyhaha.com/

   LOG IN: בכל יום חמישי בוואלה! ZONE