פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עקיצה ב-6 שניות

   קבלו את האפליקציה שתהפוך גם אתכם לבמאי-סרטים פופולאריים ל-6 שניות: VINE. אז איך עושים את זה?

   בימים שפייסבוק כבר הפכה להרגל מגונה, מיליוני אנשים מנסים להצחיק ב-140 תווים בטוויטר, ועוד כמה מיליוני צלמי-פח באינסטגרם, גם אנחנו צריכים כבר איזה משהו חדש ומרענן. תעצרו את העולם, אני רוצה לרדת. ולצלם את זה בדרך, להפוך את זה לסרטון מגניב באורך של 6 שניות, עם סוף שהוא גם התחלה, ויש לנו את זה. מתכון לעשרות אלפי לייקים ב-VINE.

   VINE היא למעשה רשת חברתית שמבוססת על סרטונים שהיענו-במאים (בקרוב כולנו) מעלים לעמודים שלהם. האפליקציה מאפשרת לצלם סרטון במשך שש שניות (נשמע קצת? לפעמים זה קצת יותר מדי), שעל ידי לחיצה רציפה על המסך, המצלמה מצלמת, וכשאתם מורידים את האצבע מהמסך, המצלמה מפסיקה לצלם. וכן, יש גם פורנו.

   בתור יענו-במאי מתחיל, ההמלצה שלי היא שתתחילו לדפדף קצת באפליקציה, לראות סרטונים שאנשים צילמו, להתחיל להבין טריקים שמשדרגים את הסרטון, לפני שתעשו לעצמכם כמה פאדיחות שיזכרו עד אין קץ.

   והנה כמה סרטונים שיגרמו לכם להתחיל לצלם ברבאק.

   #LOOP

   איך עושים? חישבו איך אתם רוצים לסיים את הסרטון שלכם ואיך אתם רוצים להתחיל אותו. דאגו שהפריים של הסוף וההתחלה יראו אותו דבר - ויש לכם לופ.

   #DRAWING

   איך עושים? מציירים כל תזוזה של החפץ שאותו אתמול מצלמים, לאחר מכן מלצמים כל תזוזה בנפרד (בסדר הנכון, כן?) ויש לכם אנימציה מגניבה.

   #STOPMOTION

   איך עושים? הסטופ-מושן כבר הפך לטרנד חזק באפליקציה, אז אל תחרשו עליו, אבל אם בכל זאת בא לכם לעשות משהו דומה, פשוט תחשבו על רעיון מסויים, צלמו כמה פריימים שיראו כאילו העצם שאתם מצלמים זז בהמשכים, והנה יש לכם את זה.

   #LIPSYNC

   איך עושים? בוחרים שיר, לוחצים על פליי, עושים את זה כמה שיותר קיצוני, ויש לכם אלפי לייקים.

   #SKRILLEX

   איך עושים? הופכים להיות סלב-על, בתקווה שאנשים ירצו לראות דברים דרך העיניים שלכם, ויש לכם את זה, בגדול. (עוד ים סלבים מאותגרי רשתות חברתיות מצלמים את עצמם ב-VINE, חפשו את השם שלהם)

   #וואלה!ZONE

   זרקנו את עצמנו למים בשבילכם, אנחנו מצפים שעם הלייקים שלכם נגיע ל-POPULAR NOW!

   גם אתם עפתם לאפליקציה והתחלתם לצלם? טקבקו לנו סרטונים שעשיתם!